fot. ESL/Adam Łakomy

Nie śpimy, ruszają play-offy ESL Mistrzostw Polski!

Faza zasadnicza ESL Mistrzostw Polski Jesień 2020 dobiegła końca ledwie wczoraj, ale czasu na odpoczynek bynajmniej nie ma. Już dziś bowiem odbędą się pierwsze mecze play-offów, podczas których o pozostanie w grze powalczą ekipy z miejsc 5-8.

Już o godzinie 16:00 na serwerze zamelduje się Actina PACT, który zdecydowanie ma powody do rozczarowania. Jacek „MINISE” Jeziak i jego koledzy jeszcze w czwartek rano znajdowali się na lokacie premiowanej awansem do górnej drabinki, ale dwa zwycięstwa, które x-kom AGO odniosło walkowerem, pokrzyżowało ich plany. W efekcie droga ekipy do upragnionego mistrzowskiego tytułu znacznie się wydłużyła i może być wyboista. Warto wspomnieć, że najbliższy rywal PACTU, PGE Turów Zgorzelec, jeszcze kilka tygodni temu potrafił urwać wyżej notowanemu rywalowi jeden punkt. A teraz do gry przystąpi wzmocniony o Grzegorza „fully’ego” Tralera, który do składu wskoczył niedawno, ale już zdążył pokazać się z dobrej strony.


Aktualne informacje o ESL Mistrzostwach Polski znajdziesz w naszej relacji:


Kilka godzin później w akcji zobaczymy też ćwierćfinalistów ubiegłego sezonu z Izako Boars. Trudno nie odnieść wrażenia, że popularne Dziki zwłaszcza w końcowej fazie fazy zasadniczej mocno zawiodły, a oczekiwany progres nie nastąpił. Wydaje się więc, że podopiecznym Bartosza „Hypera” Wolnego będzie trudno poprawić rezultat z wiosny – zresztą, by w ogóle o tym myśleć, muszą oni poradzić sobie z Teamem Gaminate. A ten będzie raczej rywalem dość niewygodnym, zwłaszcza że ma z IB rachunki do wyrównania po dwóch porażkach, których doznał jeszcze we wrześniu. Na pewno wiele zależeć będzie od poczynań Sebastiana „fr3nda” Kuśmierza, który dotychczas był najskuteczniejszym graczem beniaminka.

Piątkowy harmonogram ESL Mistrzostw Polski w CS:GO prezentuje się następująco:

6 listopada

1. runda drabinki przegranych

16:00 Actina PACT vs PGE Turów Zgorzelec BO3
19:00 Izako Boars vs Team Gaminate BO3

Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem oglądać będzie można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat ESL Mistrzostw Polski Jesień 2020 zapraszamy do naszej relacji.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Debiutant najlepszym graczem fazy zasadniczej ESL Mistrzostw Polski

Po dwóch miesiącach zmagań poznaliśmy wreszcie wszystkich uczestników play-offów ESL Mistrzostw Polski Jesień 2020. Dla ośmiu drużyn walka trwa więc d...