STS
fot. fb.com/MikiZAfrykii

Pompa Team przejmuje skład Teamu Gaminate

Po ostatnich rozczarowujących tygodniach włodarze Pompa Teamu zapowiadali, że podległą ich sekcję Counter-Strike’a czeka kolejna rewolucja. I ta dziś doszła do skutku, bowiem pod skrzydła organizacji trafili gracze związani dotychczas z Teamem Gaminate. Byli reprezentanci Gaminate mają za sobą całkiem udaną kampanię w ESL Mistrzostwach Polski, w której trakcie zapewnili sobie bezpieczne utrzymanie, a nawet […]

Po ostatnich rozczarowujących tygodniach włodarze Pompa Teamu zapowiadali, że podległą ich sekcję Counter-Strike’a czeka kolejna rewolucja. I ta dziś doszła do skutku, bowiem pod skrzydła organizacji trafili gracze związani dotychczas z Teamem Gaminate.

Byli reprezentanci Gaminate mają za sobą całkiem udaną kampanię w ESL Mistrzostwach Polski, w której trakcie zapewnili sobie bezpieczne utrzymanie, a nawet zagrali w play-offach, odpadając po zaciętym boju z Izako Boars. Nikt wówczas nie spodziewał się, że tak szybko przyjdzie im zmienić pracodawcę, wtedy jednak z ofertą przyszła Pompa. Jej dotychczasowi podopieczni trwającego sezonu ESL MP zdecydowanie nie zaliczą do udanych – 4 zwycięstwa, aż 14 porażek i ostatnie miejsce w tabeli. Co ciekawe, piątka, która osiągnęła ten mało chlubny rezultat pozostała związana z Pompą nadal obowiązującymi kontraktami.

CZYTAJ TEŻ:
AVEZ zaprezentowało następcę byaliego

Niemniej miano głównego składu CS:GO przejmują dotychczasowi gracze Gaminate, wśród których warto wyszczególnić Konrada „koyota” Hadałę oraz Mikołaja „Mikiego” Szemraja, dla których jest to powrót w szeregi Pompa Teamu. Jednocześnie pozostający ostatnio bez stałego zatrudnienia koyot został następcą oddanego do AVEZ Esport Kacpra „Ricziego Maszynki” Benca. W tym miejscu warto wspomnieć, że pod kuratelą PT jest pełniący poniekąd rolę akademii skład znany jako Gamelaxy. Oznacza to, że obecnie organizacja Szymona „IsAmU” Kasprzyka posiada umowy z aż piętnastoma różnymi zawodnikami.

Nowy skład Pompa Teamu prezentuje się następująco:

  • Denis „Grashog” Hristov
  • Bartek „bnox” Niebisz
  • Sebastian „fr3nd’ Kuśmierz
  • Mikołaj „Miki” Szemraj
  • Konrad „koyot” Hadała

Jednocześnie Pompa ogłosiła, że w bliżej nieokreślonej przyszłości powstać ma tzw. Centrum Esportowo-Gamingowe by Pompa Team. Inwestycja ma mieć miejsce na działce o powierzchni 3200 metrów kwadratowych, na ten moment szczegóły nie są jednak znane.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Czesi z Entropiq wygrywają drugą turę POLISH ESPORT CUP w CS:GO

Pompa Team po raz drugi z rzędu musiał się zadowolić tylko drugim miejscem w POLISH ESPORT CUP w CS:GO. Tym razem rodzima ekipa w finale uznała wyższo...