Wisła All in! Games Kraków SZPERO ESL Mistrzostwa Polski ESL MP
fot. ESL/Adam Łakomy

Polacy po raz siódmy zaatakują Nine to Five. Zagrają m.in. Illuminar i Wisła

Mimo że szósta odsłona Nine to Five jeszcze trwa, to my poznaliśmy już uczestników odsłony siódmej. Wśród nich nie mogło zabraknąć oczywiście graczy z Polski, którzy tworzyć będą zaskakująco bogatą reprezentację – zaproszenia otrzymało bowiem aż pięć ekip znad Wisły.

Dwie z nich zobaczymy jeszcze podczas Nine to Five Dawn, czyli swoistych eliminacji do właściwej części zawodów. W niej zespoły rywalizują w czterech czterodrużynowych grupach GSL, a koniec końców tylko po dwa najlepsze składy z każdego ze zbiorów przechodzą dalej. Udział w tej morderczej batalii wezmą Izako Boars, którzy dotychczas ominęli tylko jedną edycję NtF, a także świeżo upieczeni mistrzowie Polski z Illuminar Gaming. Dla podopiecznych Adriana „imd” Piepera będzie to też powrót do międzynarodowych rozgrywek, ostatnio bowiem skupiali się oni bardziej na krajowych zmaganiach, zaniedbując te zagraniczne.

CZYTAJ TEŻ:
Top 4 na DreamHacku już jest, ale co dalej, panowie z Illuminar?

We właściwej części imprezy zobaczymy natomiast m.in. Wisłę All in! Games Kraków i jej obecność na pewno nie dziwi. Mówimy tutaj wszak o ekipie, która wygrała kilka tygodni temu jeden z organizowanych pod szyldem Nine to Five turniejów. W fazie, w której używany będzie system szwajcarski, pokażą się także Actina PACT i AVEZ Esport – warto będzie szczególnie zwrócić uwagę na tę drugą drużynę, która ponownie zaprezentuje nam się z pozyskanym zaledwie kilka dni temu Kacprem „Riczim Maszynką” Bencem. Przypomnijmy, że ten w połowie miesiąca przejął miejsce zwolnione wcześniej przez Pawła „byaliego” Bielińskiego.

Lista uczestników Nine to Five 7 prezentuje się następująco:


Turniej główny
Actina PACT ALTERNATE aTTaX AVEZ Esport Dignitas
Espada Team Heretics K23 Wisła All in!

Nine to Five Dawn
4Glory Esports Apeks Copenhagen Flames The Dice
DUSTY.gg ex-Ethereal GameAgents Illuminar Gaming
Izako Boars KOVA Esports Lilmix Lyngby Vikings
Nexus Gaming Saints S-Gaming.pro x6tence

Nine to Five 7 odbędzie się między 9 a 25 listopada i zapewni swoim uczestnikom łączną pulę nagród w wysokości 50 tysięcy dolarów. Ta podzielona zostanie pomiędzy drużyny z pierwszego i drugiego miejsca, które otrzymają odpowiednio 35 tysięcy i 15 tysięcy.

Tagi: , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Gruntowne zmiany w szeregach ćwierćfinalisty Worldsów. DRX prezentuje skład na sezon 2021

Ćwierćfinał mistrzostw świata w League of Legends dla zdecydowanej większości organizacji byłby spełnieniem marzeń. Inaczej do tematu podchodzą jednak...