fot. fb.com/MikiZAfrykii

Pompa i PGE Turów o krok od dywizji mistrzowskiej PLE

Dywizja profesjonalna > dywizja mistrzowska – tak w skrócie można opisać wydarzenia pierwszego dnia baraży w Polskiej Ligi Esportowej. Wszystko dlatego, że obie ekipy z „drugiej ligi” pokonały swoich rywali z „ligi pierwszej”.

Bolesną lekcję gry w CS-a otrzymało chociażby Liquid Biceps. Zespół Jarosława „pashyBicepsa” Jarząbkowskiego w najmniejszym nawet stopniu nie potrafił przeciwstawić się Pompa Teamowi i na obu rozegranych mapach zdobył w sumie tylko trzynaście rund. Nieco tylko lepiej wypadło Gamelaxy, które poległo z PGE Turowem Zgorzelec wynikiem 0:2 – o ile jednak na Nuke’u Olaf „olfii” Tyszkiewicz polegli praktycznie bez oporu, tak na Trainie stoczyli naprawdę zacięty bój, którego następstwem była dogrywka. Ta jednak zakończyła się na korzyść podopiecznych klubu koszykarskiego z Dolnego Śląska.

Komplet poniedziałkowych wyników prezentuje się następująco:

21 grudnia
18:00 Liquid Biceps 0:2 Pompa Team Nuke 7:16
Inferno 6:16
21:00 Gamelaxy 0:2 PGE Turów Zgorzelec Nuke 6:16
Train 16:19

Dziś przed nami kolejne mecze. Najpierw na serwerze zameldują się Liquid Biceps oraz Gamelaxy, które spróbują przedłużyć swoje szanse na utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Walka powinna być zacięta, bo przegrany tego spotkania będzie musiał przełknąć gorzką pigułkę spadku. Kilka godzin później ponownie zobaczymy w akcji Pompa Team oraz PGE Turów Zgorzelec, które staną naprzeciwko siebie w finale górnej drabinki. Zwycięzca będzie już pewny awansu, przegrany natomiast będzie musiał się o niego postarać w drabince dolnej.

Lista najciekawszych wtorkowych spotkań CS:GO prezentuje się następująco:

22 grudnia
18:00 Liquid Biceps vs Gamelaxy BO3 transmisja
21:00 Pompa Team vs PGE Turów Zgorzelec BO3 transmisja
Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Alphari: W Liquid mam największe szanse na zdobycie tytułu i dostanie się na Worlds

Origen, znane dzisiaj jako Astralis w League of Legends, ma za sobą bardzo nieudany rok. Sam wiosenny split w europejskich rozgrywkach zwiastował dosy...