PACT
fot. PACT/Michał Mazurek

PACT zainauguruje nowy sezon ESEA Premier, Izako Boars i HONORIS po kolejną wygraną w Snow Sweet Snow

Wczoraj emocjonowaliśmy się wyłącznie Snow Sweet Snow, dziś jednak czeka nas coś jeszcze. Oto bowiem rozpoczyna się kolejna edycja ESEA Premier, gdzie oczywiście nie mogło zabraknąć Polaków. Co więcej, jedna z polskich formacji zainauguruje nowy sezon rozgrywek.

Ową formacją jest PACT, który sezon 35. zakończył w połowie stawki i teraz na pewno będzie chciał poprawić ten wynik. Pomóc w tym ma powracający do organizacji Arek „Vegi” Nawojski, który właśnie jako gracz organizacji Marcina „padre” Kurzawskiego wypłynął na szerokie wody i po niespełna dwóch latach wojaży z Virtus.pro i Illuminar Gaming zdecydował się wrócić do dobrze sobie znanego miejsca. No ale koniec wspominek, czas do pracy. Pierwszym sprawdzianem dla rodzimego składu będzie pojedynek z ALTERNATE aTTaX, gdzie również doszło do znaczącego comebacku, dzięki któremu znany m.in. z PENTY i GODSENT Kevin „kRYSTAL” Amend po 6,5-letniej przerwie jeszcze raz przywdział barwy ekipy, w której zaczynał swoją przygodę z profesjonalnym CS-em.

CZYTAJ TEŻ:
Spore zmiany w ESEA Premier – cztery sezony w roku, a każdy da awans do ESL Pro League

Ale powyższe starcie dopiero o 20:00. Wcześniej natomiast znowu zobaczymy w akcji Izako Boars i HONORIS, które od zwycięstwa zaczęły swoją przygodę z drugim regionalnym etapem Snow Sweet Snow, a to oznacza, że postawiły pierwszy krok na drodze do awansu do zawodów głównych. Dziś oba zespoły mogą postawić też krok drugi, ale do tego potrzebne są kolejne zwycięstwa. Najpierw swojej szansy poszukają popularne Dziki, które tym razem podejmą naszych południowych sąsiadów z SINNERS Esports. Warto będzie tutaj zwrócić uwagę na poczynania Tomáša „oskara” Šťastnego, niezwykle doświadczonego snajpera, który w swoim CV ma występy m.in. w HellRaisers, mousesports i Sprout. Kilka godzin później na serwer trafią też Wiktor „TaZ” Wojtas, Filip „NEO” Kubski i spółka – w ich wypadku przeszkodą będzie pochodzący ze Szwecji Lilmix, czyli wczorajszy pogromca portugalskiego eXploit Esports.

Lista najciekawszych wtorkowych spotkań CS:GO prezentuje się następująco:

26 stycznia
15:00 Izako Boars vs SINNERS Esports BO3 transmisja
18:00 HONORIS vs Lilmix BO3 transmisja
20:00 PACT vs ALTERNATE aTTaX BO3 transmisja

Wszystko o ESEA Premier Season 36:

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Sześcioosobowe składy także w VALORANCIE. RUBINO dołącza do Heretics

W ostatnich miesiącach coraz większą popularność na scenie Counter-Strike'a zdobywa koncepcja budowania sześcioosobowych składów, w których dochodzi d...