fot. ESL/Adam Łakomy

Wiemy, kiedy dycha oficjalnie zadebiutuje w barwach ENCE

Od kilku dni Paweł „dycha” Dycha to już dumny reprezentant ENCE. I chociaż w kwestii klubowej przynależności Polaka wszystko jest już jasne, to dotychczas nie było pewne, kiedy doczekamy się jego debiutu w nowych barwach. Ale teraz wiemy również i to.

Międzynarodowy skład, którego 23-latek jest częścią, otrzymał bowiem bezpośrednie zaproszenie do trzeciej fazy Snow Sweet Snow, a ta rusza już 1 lutego. Oznacza to, że właśnie wtedy nasz rodak wraz z innymi nowoprzybyłymi, Marco „Snappim” Pfeifferem i Lotanem „Spinxem” Giladim, po raz pierwszy zaprezentują się nam pod banderą fińskiej organizacji. Ale to nie koniec debiutów, bo przepustki z rąk organizatorów otrzymały też inne dwa dopiero co powstałe składy – dowodzone przez Epitácio „TACO” de Melo GODSENT oraz EXTREMUM, którego trzon tworzą czterej byli zawodnicy 100 Thieves.

CZYTAJ TEŻ:
dycha oficjalnie w ENCE! Fińska organizacja zaprezentowała odświeżony skład

Tym samym poznaliśmy już wszystkie drużyny uhonorowane zaproszeniami. Już wcześniej takowe trafiły do rąk m.in. triumfatorów poprzedniego sezonu ESEA Mountain Dew League z Endpoint Cex, czy też Dignitas VIE, którego częścią są dwie legendy sceny, Patrik „f0rest” Lindberg oraz Adam „friberg” Friberg. Nie można również nie wspomnieć o polskim akcencie w postaci PACTU, który niespodziewanie nie musiał przebijać się przez fazę regionalną, bo też znalazł się od razu w trzecim etapie rywalizacji.

Pełna lista zaproszonych prezentuje się następująco:

Dignitas VIE ENCE Endpoint CeX EXTREMUM
forZe GODSENT PACT Sprout

Bynajmniej jednak powyższa lista nie jest jeszcze zamknięta, bo w trzecim etapie Snow Sweet Snow 1 pozostało jeszcze osiem wolnych miejsc. Te przypadną w udziale najlepszym zespołom z etapu drugiego, w którym nadal swojej szansy na awans szukają m.in. HONORIS i Izako Boars. Co więcej, dziś mogą się do owego awansu przybliżyć, o czym więcej wspominamy pod tym adresem.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Veggie powraca do Illuminar jako Head of Esports

Minione tygodnie to dla fanów Illuminar Gaming raczej trudny czas przepełniony informacjami o kolejnych rozstaniach i odejściach. Dziś jednak organiza...