STS
fot. GG League/Maciej Kołek

Rozkład jazdy na środę. Polacy kontynuują walkę w Snow Sweet Snow i ESEA Premier

Podobnie jak wtorek, tak i środa stać będzie pod znakiem zmagań w Snow Sweet Snow oraz ESEA Premier. Dziś przed nami aż sześć spotkań z udziałem naszych rodaków – co znaczące, dla niektórych będą to spotkania o „być albo nie być”.

W takiej sytuacji znalazło się HONORIS. Zespół Wiktora „TaZa” Wojtasa i Filipa „NEO” Kubskiego dotychczas prezentował się nie najgorzej, ale nie przekładało się to na końcowe wyniki, przez co ma on na swoim koncie już dwie przegrane. Jeżeli w środę ponownie uzna on wyższość rywala, którym tym razem będzie SINNERS Esports, to zakończy swoją przygodę ze Snow Sweet Snow. Na drugim biegunie znaleźli się natomiast Paweł „dycha” Dycha i jego koledzy z ENCE. Międzynarodowy skład nie doznał jeszcze goryczy porażki i podczas potyczki z Endpoint CeX będzie mógł ustrzelić swoistego hat-tricka, który wywinduje go do fazy pucharowej. W międzyczasie swoje mecze rozegrają też Izako Boars i PACT, których bilans na ten moment wynosi 1:1 – popularne Dziki zmierzą się z EXTREMUM, zaś Jacek „MINISE” Jeziak i spółka podejmą brazylijskich reprezentantów GODSENT.

CZYTAJ TEŻ:
Hit dnia dla Anonymo! Co jeszcze działo się we wtorek?

O godzinie 20:00 przyjdzie z kolei pora na kolejne spotkania w ramach 36. sezonu ESEA Premier. Po trzecią z rzędu wygraną ruszą gracze Anonymo Esports, którzy ledwie wczoraj mogli świętować prestiżowe zwycięstwo nad x-komem AGO. Tym razem podopieczni Adriana „imd” Piepera będą musieli poradzić sobie ze Sprout – a warto odnotować, że przedstawiciele niemieckiej organizacji od czasu ostatnich zmian kadrowych nie zachwycają, w czym Anonimowi mogą upatrywać swoich szans. A jeżeli chodzi o wspomniane AGO, to i Jastrzębie zobaczymy dziś w akcji. Damian „Furlan” Kisłowski wraz z kolegami ruszą po pierwsze punkty w tym sezonie, aczkolwiek chrapkę na nie na pewno ma też ALTERNATE aTTaX, które bynajmniej nie zaliczy początku nowego roku do udanych i rozpaczliwie potrzebuje znaczącego sukcesu.

Lista najciekawszych środowych spotkań CS:GO prezentuje się następująco:

3 lutego
09:00 HONORIS vs SINNERS Esports BO3 transmisja
12:00 Izako Boars vs EXTREMUM BO3 transmisja
15:00 PACT vs GODSENT BO3 transmisja
18:00 ENCE vs Endpoint CeX BO3 transmisja
20:00 Anonymo Esports vs Sprout BO3 transmisja
20:00 x-kom AGO vs ALTERNATE aTTaX BO3 transmisja

Wszystko o ESEA Premier Season 36:

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Walka o utrzymanie na podium i próba zatrzymania mistrzów świata. Nadchodzi czwarta kolejka LCK

Poprzednia kolejka League of Legends Champions Korea wyjaśniła parę niepewnych kwestii. Jedną z nich był ścisk na fotelu lidera, wszak przed jej start...