STS
fot. ESL/Adam Łakomy

Izako Boars vs PACT – bratobójczy pojedynek o play-offy Snow Sweet Snow

Dobra wiadomość – dziś na pewno jedna polska drużyna zapewni sobie awans do fazy pucharowej Snow Sweet Snow. Wiadomość zła – na pewno jedna szanse na ten awans bezpowrotnie straci. A wszystko dlatego, że w piątej rundzie zmagań czeka nas polsko-polski pojedynek.

Zarówno Izako Boars, jak i PACT w rundzie czwartej stoczyły wyczerpujące, trzymapowe pojedynki, z których jednak ostatecznie wyszły obronną ręką. Dziś ktoś takiego szczęścia mieć nie będzie i na dobrą sprawę trudno teraz przewidzieć, kto to będzie. Teoretycznie nieco więcej argumentów po swojej stronie będą mieć podopieczni Bartosza „Hypera” Wolnego, którzy w tym roku rozegrali zdecydowanie więcej spotkań o punkty i prezentowali się w nich zaskakująco dobrze. To także popularne Dziki podczas Snow Sweet Snow musiały mierzyć się z bardziej wymagającymi rywalami i z bojów tych wyszły z takim samym bilansem, jak PACT. Tak czy inaczej, wiele zależeć będzie od indywidualnej dyspozycji Kamila „Sobola” Sobolewskiego i Huberta „Szejna” Światłego, którzy podczas poprzednich starć prezentowali bardzo wysoką formę.

CZYTAJ TEŻ:
Łatwo nie będzie! Znamy pierwszego rywala Wisły All in! na IEM Katowice 2021

Niemniej nie samym Snow Sweet Snow człowiek żyje. Dziś bowiem rusza także druga odsłona European Development Championship, podczas której w akcji zobaczymy rodzime składy. O ile jednak na występ Izako Boars jeszcze poczekamy, tak teraz zaprezentuje się nam TPT, które od wczoraj nosi już nazwę Tarczyński Protein Team. Drużyna Piotra „nawrota” Nawrockiego swoją przygodę z zawodami zacznie od pojedynku z Nemigą Gaming i bynajmniej nie będzie jego faworytem. Zresztą, generalnie postawa nowej ekipy jest raczej znakiem zapytania, bo przecież została ona sformowana dopiero niedawno, aczkolwiek składa się z ciekawych nazwisk. Wszak w składzie poza nawrotem znaleźli się też m.in. Kacper „Killkapi” Wierzewski i Adrian „SAYN” Łączyński, zaś funkcję trenera pełnić będzie Jakub „inwood” Salwa.

Lista najciekawszych piątkowych spotkań CS:GO prezentuje się następująco:

5 lutego
09:00 Izako Boars vs PACT BO3 transmisja
13:00 Tarczyński Protein Team vs Nemiga Gaming BO1 transmisja
14:00 mecz wygranych grupy A (TPT) BO3  
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Były lider europejskiego rankingu VALORANTA zbanowany przez Riot

Od kilku dni w mediach społecznościowych krążyły informacje, że Yasin "Nisay" Gök, który swego czasu przewodził europejskiemu rankingowi VALORANTA, zo...