STS
fot. ESL/Adam Łakomy

Wisła debiutuje w nowym sezonie ESEA Premier, ENCE po półfinał Snow Sweet Snow

Po kilkudniowej przerwie powraca ESEA Premier, w ramach którego swoje mecze rozegrają dziś trzy formacje znad Wisły. Ponadto w akcji ponownie zobaczymy Pawła „dychę” Dychę i jego kolegów z ENCE.

Ci jednak rywalizować będą w Snow Sweet Snow, gdzie jak dotychczas nie poznali jeszcze smaku porażki. Dziś dycha i jego koledzy na pewno chętnie przedłużą tę serię i jednocześnie awansują do półfinału zawodów. Aby tak się stało, ENCE musi tym razem poradzić sobie z SAW, które w drugiej połowie minionego roku radziło sobie zaskakująco dobrze i zadomowiło się nawet w czołowej trzydziestce rankingu HLTV. Co ciekawe jednak, od wczoraj znajduje się w niej także zespół dychy, przeżywając swój miesiąc miodowy. Nie będzie więc przesadą stwierdzenie, że dziś to podopieczni fińskiej organizacji uchodzić będą za faworytów.

CZYTAJ TEŻ:
Izako Boars żegna się ze Snow Sweet Snow, a dycha rewanżuje się na byłych kolegach

Kilkanaście godzin później przyjdzie wreszcie pora na ESEA Premier. Pierwszy mecz w tym sezonie rozegra Wisła All in! Games Kraków, która wraz z nowo pozyskanym Krzysztofem „Goofym” Górskim przygotowuje się obecnie do Intel Extreme Masters Katowie 2021. Można więc uznać, że potyczka z Winstrike Teamem będzie jednym z etapów owych przygotowań. Co ponadto? Szansę na objęcie prowadzenia w grupie B ma Anonymo Esports, ale tylko pod warunkiem, że ogra ALTERNATE aTTAX. Z kolei x-kom AGO zmierzy się z Nexu Gaming – ewentualne zwycięstwo pozwoliłoby Jastrzębiom na dłużej zagnieździć się w czołówce.

Lista najciekawszych wtorkowych spotkań CS:GO prezentuje się następująco:

9 lutego
09:00 ENCE vs SAW BO3 transmisja
19:00 x-kom AGO vs Nexus Gaming BO3
19:00 Wisła All in! vs Winstrike Team BO3 transmisja
19:00 Anonymo Esports vs ALTERNATE aTTaX BO3 transmisja
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rozlosowano grupy eliminacji UEFA eEURO 2021. Z kim zagrają Polacy?

W poniedziałek odbyło się oficjalne losowanie grup kwalifikacyjnych UEFA eEURO 2021. O występ na turnieju, który zostanie rozegrany w grze eFootball P...