STS
fot. ESL/Adam Łakomy

AGO i Anonymo już w play-offach, PACT walczy o uniknięcie spadku

Faza zasadnicza ESEA Premier Season 36 znajduje się na finiszu i większość formacji zdążyła już poznać swój los. Tego komfortu nadal nie mają jednak gracze MAD DOG’S PACT, którzy nadal toczą rozpaczliwą walkę o uniknięcie degradacji. Rodzimy skład w minionych tygodniach wygrał tylko jedno z siedmiu rozegranych przez siebie spotkań, przez co zajmuje przedostatnie miejsce […]

Faza zasadnicza ESEA Premier Season 36 znajduje się na finiszu i większość formacji zdążyła już poznać swój los. Tego komfortu nadal nie mają jednak gracze MAD DOG’S PACT, którzy nadal toczą rozpaczliwą walkę o uniknięcie degradacji.

Rodzimy skład w minionych tygodniach wygrał tylko jedno z siedmiu rozegranych przez siebie spotkań, przez co zajmuje przedostatnie miejsce w grupie B. Przedostatnie, bo na samym dnie znajduje się Nexus Gaming, które ani razu nie poznało jeszcze smaku zwycięstwa. Co ważne, dziś oba te zespoły stoczą bezpośredni pojedynek, który będzie kluczowy w kontekście rywalizacji o utrzymanie. Jeżeli to PACT będzie górą, to rumuńska piątka już na pewno pożegna się z drugim poziomem rozgrywkowym, zaś Polaków czekać wtedy będzie dodatkowy mecz z przedostatnią ekipą grupy A. Gdyby to jednak Nexus okazał się lepszy, to oznaczałoby to, że Dawid „lunAtic” Cieślak i spółka po pięciu sezonach przerwy powrócą do ESEA Advanced.

CZYTAJ TEŻ:
Illuminar liderem ESL MP. x-kom AGO niespodziewanie traci trzy punkty

O wiele spokojniejsze głowy mogą mieć zawodnicy x-komu AGO oraz Anonymo Esports, bo oni już wcześniej zagwarantowali sobie występ w nadchodzącej fazie pucharowej, w związku z czym środowe potyczki będą mieć znaczenie tylko w kontekście późniejszego wygenerowania drabinki. Ostatnią przeszkodą na drodze Jastrzębi na Sangal Esports z Turcji, które z kolei nie walczy już o nic, bo na pewno weźmie udział w nadchodzących barażach o utrzymanie. Także Nemiga Gaming, czyli rywal Anonymo Esports, nie zmieni już swojego położenia, bo podobnie jak Janusz „Snax” Pogorzelski i spółka może być pewna miejsca w czołowej czwórce grupy B.

Lista najciekawszych środowych spotkań CS:GO prezentuje się następująco:

17 marca
19:00 x-kom AGO vs Sangal Esports BO3 transmisja
19:00 MAD DOG’S PACT vs Nexus Gaming BO3
19:00 Anonymo Esports vs Nemiga Gaming BO3

Po więcej informacji na temat europejskiej dywizji ESEA Premier Season 36 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Poznaliśmy ostatni zestaw misji operacji Broken Fang w CS:GO

Operacja Broken Fang nieubłaganie zbliża się do końca. Co prawda nim zakończy się ostatecznie, minie jeszcze trochę czasu, ale my nie dostaniemy już ż...