STS
fot. ESL/Bart Oerbekke

Piątek z Polakami – polskie derby w SSS, Izako Boars z byalim w składzie

W piątek polskie składy Counter-Strike’a odpoczną od rywalizacji w ESEA Premier, ale bynajmniej nie oznacza to, że pozostaną bezczynne. Przed nimi bowiem spotkania w ramach innych online’owych rozgrywek, w których nie zabraknie także derbów Polski.

Polskie derby o awans

Owy derbowy pojedynek stoczą Wisła All iN! Games Kraków oraz HONORIS. A wszystko dlatego, że dziś dokończone zostaną zmagania w ramach nadwiślańskiej grupy Spring Sweet Spring 3. Wiemy już, że awans do kolejnej fazy zdobyło Anonymo Esports, zaś MAD DOG’S PACT pożegnał się z turniejem. Nadal jednak do obsadzenia pozostało miejsce drugie, które również premiowane jest biletem do Regional Sweet Stage. O nie powalczą między sobą wspomniana już Wisła All iN! oraz mistrzowie Polski z HONORIS. Dla Białej Gwiazdy będzie to też okazja, by odegrać się na drużynie Wiktora „TaZa” Wojtasa i Filipa „NEO” Kubskiego za porażkę w play-offach Polskiej Ligi Esportowej, która pozbawiła ją wyjazdu na lanowe finały w Warszawie.

CZYTAJ TEŻ:
Blamaż Anonymo, przekonujące zwycięstwo Wisły. Polsko-niemieckie pojedynki w ESEA Premier

Dziki Izaka w składzie miksowym

Coś dla siebie znajdą także fani Izako Boars, którzy rozpoczną swoją przygodę z czwartą odsłoną European Development Championship. Jeżeli jednak wierzyć HLTV, to formacja na serwerze pojawi się w mocno miksowym składzie, bo zabraknie Huberta „Szejna” Światłego, Kamila „siuhego” Szkaradka i Michała „mono” Gabszewicza. Ich miejsce zajmą trener ekipy, Bartosz „Hyper” Wolny, a także pozostający obecnie bez stałego zatrudnienia Paweł „byali” Bieliński i Maciej „destroj” Deorocki. W tej sytuacji trudno więc wierzyć w korzystny wynik z Entropiq, gdyby jednak jakimś cudem Polacy wygrali, to 14:00 przystąpią do gry ponownie, tym razem mierząc się z Teamem Fiend lub też Young Ninjas w walce o pierwsze miejsce w grupie B.

Harmonogram dzisiejszych meczów Polaków w CS:GO:

11 czerwca
12:00 Izako Boars vs  Entropiq BO3 transmisja
14:00 Izako/Entropiq vs  Fiend/Young Ninjas BO3 transmisja
15:00 HONORIS vs  Wisła All iN! BO3 transmisja
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Stabilizacja w zespole Fakera? "Skład nie będzie zmieniać się tak często"

Za T1 bardzo udany start w League of Legends Champions Korea. Lee "Faker" Sang-hyeok i spółka pewnie pokonali Hanwha Life Esports, które jest przecież...