STS
fot. GG League/Maciej Kołek

Czy Polacy pozostaną w grze o ESL Pro League? Dziś kolejne mecze ESEA Premier

Wtorek zapowiada się naprawdę interesująco dla fanów Counter-Strike’a. Z jednej strony Polacy kontynuować będą walkę w Spring Sweet Spring 3, z drugiej zaś czekają ich również pojedynki w kończącej się powoli fazie zasadniczej ESEA Premier. Cóż, zdecydowanie będzie co oglądać. Ligowe ostatki w ESEA Premier Po piąte zwycięstwo na drugim poziomie rozgrywkowym ruszy dziś x-kom […]

Wtorek zapowiada się naprawdę interesująco dla fanów Counter-Strike’a. Z jednej strony Polacy kontynuować będą walkę w Spring Sweet Spring 3, z drugiej zaś czekają ich również pojedynki w kończącej się powoli fazie zasadniczej ESEA Premier. Cóż, zdecydowanie będzie co oglądać.

Ligowe ostatki w ESEA Premier

Po piąte zwycięstwo na drugim poziomie rozgrywkowym ruszy dziś x-kom AGO. Popularne Jastrzębie na ten moment zajmują fotel wicelidera grupy B i jeżeli chcą na nim pozostać, to muszą poradzić sobie ze Sprout, które rozpaczliwie stara się uniknąć baraży o utrzymanie, ale na razie radzi sobie ze zmiennym szczęściem. Zmienny jest również fart Wisły All iN! Games Kraków, bo ta ma na swoim koncie trzy zwycięstwa i trzy porażki. Okazją, by podreperować ten bilans, a przy okazji wskoczyć do czołowej czwórki zbioru B, będzie potyczka z Teamem BLINK. Co ważniejsze, zespół z Bałkanów to bezpośredni sąsiad Białej Gwiazdy w tabeli, więc mecz zyskuje dodatkowe znaczenie. W międzyczasie na serwerze zameldują się też Izako Boars. Nie wiadomo, w jakim składzie popularne Dziki przystąpią do gry z Sangal Esports, ale wiadomo za to, że nie mają one już żadnych szans na utrzymanie i w kolejnym sezonie rozgrywek ESEA na pewno zobaczymy ich w dywizji Advanced.

CZYTAJ TEŻ:
Szejn i siuhy odejdą z Izako Boars!

Anonymo po drugą wygraną

Dzień rozpocznie się jednak od zmagań w ramach trzeciej odsłony Spring Sweet Spring. Rywalizację w drugiej jej fazie kontynuują dwa polskie składy, Anonymo Esports oraz HONORIS, które znajdują się jednak w zupełnie odmiennych nastrojach. Anonimowi wczoraj rozprawili się przecież z ONXY i jeżeli dziś będą górą również w starciu z Copenhagen Flames to znajdą się już o krok od awansu do głównej części turnieju. Z kolei zespół Wiktora „TaZa” Wojtasa i Filipa „NEO” Kubskiego poległ w poniedziałek w starciu z 1WIN. Co prawda nie trzeba jeszcze bić na alarm, ale ewentualna porażka z hiszpańskim miksem Iberian Family sprawi, że polska piątka całkowicie wyczerpie już limit błędów, a jej droga do promocji znacznie się skomplikuje.

Harmonogram dzisiejszych meczów Polaków w CS:GO:

15 czerwca
12:00 HONORIS vs  Iberian Family BO3 transmisja
18:00 Anonymo Esports vs  Copenhagen Flames BO3 transmisja
19:00 x-kom AGO vs  Sprout BO3 transmisja
19:00 Izako Boars vs  Sangal Esports BO3 transmisja
19:00 Wisła All iN! vs  Team BLINK BO3
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pożegnalna karta Łukasza Piszczka dostępna w FIFA Ultimate Team

Łukasz Piszczek niedawno po jedenastu latach opuścił Borussię Dortmund. W ramach uhonorowania jego lojalności wobec niemieckiego zespołu, w FIFA 21 po...