STS
fot. x-kom AGO

Polacy w akcji! Środa pod znakiem ESEA Premier i BLAST Premier Showdown

Już wczoraj było ciekawie, a dziś czeka nas równie, jeżeli nawet nie bardziej interesujący dzień. W środę bowiem odbędą się nie tylko kolejne spotkania w ramach play-offów ESEA Premier, ale też starcia z udziałem naszych rodaków w BLAST Premier Fall Showdown 2021. Polacy po bilet na jesienne finały BLASTA Do walki o dwa bilety na […]

Już wczoraj było ciekawie, a dziś czeka nas równie, jeżeli nawet nie bardziej interesujący dzień. W środę bowiem odbędą się nie tylko kolejne spotkania w ramach play-offów ESEA Premier, ale też starcia z udziałem naszych rodaków w BLAST Premier Fall Showdown 2021.

Polacy po bilet na jesienne finały BLASTA

Do walki o dwa bilety na jesienne finały BLAST Premier 2021 przystąpi trzech naszych rodaków. W akcji zobaczymy m.in. Mateusza „mantuu” Wilczewskiego, którego OG zdecydowanie rozczarowało na niedawnym Intel Extreme Masters Fall 2021 i w efekcie nie pojedzie na Majora. Teraz polski snajper i jego koledzy spróbują przynajmniej częściowo poprawić sobie humory, ale aby tak się stało, muszą wygrać z Brazylijczykami z paiN Gaming. Kilka godzin później bezpośredni bój stoczą natomiast starzy znajomi z czasów Virtus.pro. Po jednej stronie stanie Michał „MICHU” Müller wraz ze swoim Evil Geniuses, po drugiej zaś MAD Lions, których szkoleniowcem jest Jakub „kuben” Gurczyński. Tak więc pewne jest, że przynajmniej jeden z Polaków pożegna się dziś z marzeniami o upragnionym awansie.

CZYTAJ TEŻ:
mhL wraca do składu AGO!

Trwa bój o ESL Pro League, Wisła bez miejsca na błędy

A skoro o tym mowa, to na baczności musi mieć się również Wisła All iN! Games Kraków. Biała Gwiazda od porażki zaczęła swoją przygodę z play-offami ESEA Premier, co oznacza, że wyczerpała już limit błędów. Jeżeli gracze Mariusza „Loorda” Cybulskiego chcą pozostać w grze o ESL Pro League, to muszą dziś wygrać z Sangal Esports. Bufor bezpieczeństwa nadal posiadają natomiast dwa pozostałe zespoły znad Wisły. Anonymo Esports, które okazało się lepsze od wspomnianego Sangal, tym razem podejmie Team Blink, z kolei x-kom AGO stanie naprzeciwko DBL Poney. Fani Jastrzębi z pewnością z uwagą przyglądać się będą poczynaniom zaledwie 18-letniego Szymona „kRaSnaLa” Mrozka, który ze świetnej strony pokazał się podczas wtorkowego pojedynku ze Sprout.

Jak dotychczas bardzo dobrze prezentuje się też mouz NXT. Akademia mousesports, której członkami są Kamil „siuhy” Szkaradek i Hubert „Szejn” Światły, wygrała już dwa mecze w ramach Pinnacle Fall Series 2, co oznacza, że w środę może zapewnić sobie awans do fazy pucharowej. Aby jednak tak się stało, zespół naszych rodaków musi pokonać Finów z HAVU Gaming. W międzyczasie czekają nas też kolejne starcia w ramach dywizji mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej. O pierwsze w tym sezonie zwycięstwo postarają się Team ESCA Gaming oraz wspomniane już AGO, które podejmą odpowiednio SKILLSTARS.pro i M1 EDEN. Ponadto na serwerze zamelduje się HONORIS, którego rywalem będzie PGE Turów Zgorzelec.

Harmonogram dzisiejszych meczów Polaków w CS:GO:

13 października
12:00 mouz NXT vs HAVU Gaming BO3 transmisja
13:00 Team ESCA Gaming vs SKILLSTARS.pro BO3 transmisja
15:30 OG vs paiN Gaming BO3 transmisja
16:00 M1 EDEN vs x-kom AGO BO3 transmisja
18:30 Evil Geniuses vs MAD Lions BO3 transmisja
19:00 x-kom AGO vs DBL Poney BO3 transmisja
19:00 Anonymo Esports vs Team BLINK BO3
19:00 Wisła All iN! vs Sangal Esports BO3 transmisja
19:00 HONORIS vs PGE Turów Zgorzelec BO3 transmisja
Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
League of Legends all chat

Koniec /all chatu m.in. w rankedach w League of Legends!

Takiej zmiany prawdopodobnie nikt się nie spodziewał. Już niebawem z meczów w kolejkach dobieranych League of Legends zniknie /all chat. Deweloperzy R...