STS
fot. Maciej Kołek/Anonymo Esports

Dziś debiut KEia w barwach Sprout

Środa stać będzie głównie pod znakiem ESEA Premier. Do gry w 39. sezonie rozgrywek wejdą bowiem kolejne drużyny naszych rodaków, które zrobią wszystko, by nie podzielić losu Wisły All iN! Games Kraków, pokonanej wczoraj przez Team Finest. KEi zadebiutuje w nowych barwach Co ciekawe, dziś swój oficjalny debiut w nowych barwach zaliczy Kamil „KEi” Pietkun. […]

Środa stać będzie głównie pod znakiem ESEA Premier. Do gry w 39. sezonie rozgrywek wejdą bowiem kolejne drużyny naszych rodaków, które zrobią wszystko, by nie podzielić losu Wisły All iN! Games Kraków, pokonanej wczoraj przez Team Finest.

KEi zadebiutuje w nowych barwach

Co ciekawe, dziś swój oficjalny debiut w nowych barwach zaliczy Kamil „KEi” Pietkun. Młody zawodnik przed kilkoma dniami związał się ze Sprout i po raz pierwszy w karierze spróbuje swoich sił w składzie międzynarodowym. Jego ekipa swoją przygodę z drugim poziomem rozgrywkowym zacznie od meczu z SAW, które nieoczekiwanie przywróciło do składu Omara „arkiego” Chakkora Feltrera. Równolegle swoje spotkanie rozgrywać będzie także była drużyna KEia, Anonymo Esports. Wicemistrzowie poprzedniej edycji ESEA Premier mierzyć się będą z Francuzami z DBL Poney – ci mimo niezłych rezultatów nadal nie znaleźli pracodawcy i muszą sobie radzić bez wsparcia organizacji. Trudne zadanie czeka natomiast na x-kom AGO. Jastrzębie już na inaugurację podejmą powracających z ESL Pro League Czechów z Sinners Esports, a to oznacza, że przed nami pojedynek triumfatorów dwóch ostatnich sezonów.

CZYTAJ TEŻ:
dycha najlepszy. Jak Polacy wypadli na PGL Major?

HONORIS vs Izako Boars hitem PLE

Wcześniej rozpocznie się też szósta kolejka dywizji mistrzowskiej w Polskiej Lidze Esportowej. A tam prawdziwy hit, czyli mecz dwóch niepokonanych dotychczas drużyn! Po jednej stronie mistrzowie Polski z HONORIS, po drugiej zaś Izako Boars, których w miejsce Pawła „byaliego” Bielińskiego wspomagać będzie pozyskany awaryjnie Wojciech „darchevile” Klęba. Ponadto bój o miejsce na najniższym stopniu podium stoczą MAD DOG’S PACT i Team ESCA Gaming – dla Kameleonów będzie to szansa na rewanż za niedawną porażkę w play-offach ESL Mistrzostw Polski.  Oddalić się od strefy spadkowej spróbują za to Tarczyński Protein Team i M1 EDEN. W akcji zobaczymy również Mateusza „matty’ego” Kołodziejczyka, Mateusza „n0tice’a” Wolniaka i ich kolegów z eClub Brugge, które przystąpi do gry o awans na SiGMA Esports Cup. Pierwszym rywalem zespołu naszych rodaków będzie Levadia, potem zaś może on trafić też na Coalesce i Tricked Esport.

Harmonogram dzisiejszych meczów Polaków w CS:GO:

3 listopada
12:00 eClub Brugge vs Levadia BO1 transmisja
13:00 mecz wygranych grupy A (Brugge) BO1 transmisja
13:00 Izako Boars vs HONORIS BO3 transmisja
14:00 mecz przegranych grupy A (Brugge) BO1 transmisja
15:00 decydujący mecz grupy A (Brugge) BO1 transmisja
16:00 MAD DOG’S PACT vs Team ESCA Gaming BO3 transmisja
19:00 Tarczyński Protein Team vs M1 EDEN BO3 transmisja
19:00 x-kom AGO vs Sinners Esports BO3 transmisja
19:00 Anonymo Esports vs DBL Poney BO3 transmisja
19:00 Sprout vs SAW BO3 transmisja
Tagi: , , , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
G2 Rekkles LEC

G2 podjęło ostateczną decyzję co do następcy Rekklesa?

Oczy większości europejskich fanów League of Legends skierowane są od jakiegoś czasu na G2 Esports – a bardziej precyzyjnie od około trzech tygodni. T...