Początkowo doniesienia dotyczące przenosin Kacpra "Inspireda" Słomy do drużyny z League of Legends Championship Series traktowane były z dystansem. Teraz jednak sprawa wydaje się przesądzona. Z najnowszych informacji wynika bowiem, że polski dżungler zasili szeregi Evil Geniuses. Z tego względu Rogue prowadzi poszukiwania jego następcy. Jeśli wierzyć plotkom, tym ma zostać aktualny zawodnik DWG KIA.

Z Korei do Europy?

Jak informuje LEC Wooloo, zespół występujący w League of Legends European Championship jest na ostatniej prostej w kwestii dopinania formalności. Rogue najprawdopodobniej postawi na Kima "Malranga" Geun-seonga. 21-latek aktualnie jest członkiem DWG KIA, a w przeszłości grał także pod banderą KT Rolster, Jin Air Green Wings czy Ever8 Winners. W 2018 roku zaliczył także występy w tureckiej lidze League of Legends.

Malrang przywdziewał koszulkę DWG zarówno w wiosennym, jak i letnim splicie League of Legends Champions Korea 2021. Występował w meczach ligowych, zbierając tym samym cenne doświadczenie. Podczas zakończonych niedawno Mistrzostw Świata w LoL-a samo DWG dotarło aż do finału, ale dżungler nie wystąpił w żadnym meczu.

Skład Rogue na LEC 2022 wielką niewiadomą

Na ten moment nie wiadomo, jak dokładnie będzie wyglądał skład Rogue na LEC 2022 Spring. Steven „Hans sama” Liv, podobnie jak Inspired, ma odejść z zespołu, by kontynuować swoją karierę w Ameryce Północnej. Strzelec łączony jest z Teamem Liquid.