STS
fot. ESL/Adam Łakomy

V4 rusza w niedzielę. AGO i Wisła poznały pierwszych rywali

Już w najbliższą niedzielę w Bukareszcie rozpocznie się V4 Future Sports Festival 2021. Zmagania zainauguruje faza play-in, podczas której w akcji zobaczymy również dwóch przedstawicieli rodzimej sceny Counter-Strike’a. Z kim x-kom AGO i Wisła All iN! Games Kraków zagrają w pierwszej rundzie? V4: Polacy podejmą południowych sąsiadów Jako pierwsi na serwerze zameldują się reprezentanci x-komu […]

Już w najbliższą niedzielę w Bukareszcie rozpocznie się V4 Future Sports Festival 2021. Zmagania zainauguruje faza play-in, podczas której w akcji zobaczymy również dwóch przedstawicieli rodzimej sceny Counter-Strike’a. Z kim x-kom AGO i Wisła All iN! Games Kraków zagrają w pierwszej rundzie?

V4: Polacy podejmą południowych sąsiadów

Jako pierwsi na serwerze zameldują się reprezentanci x-komu AGO, czyli triumfatorzy Pucharu Narodowej Drużyny Esportu. Ci znaleźli się w grupie A, gdzie o awans do głównej części zawodów rywalizować będą m.in. Sinners Esports oraz ONYX. Niemniej pierwszym rywalem Jastrzębi na węgierskiej ziemi będzie eSuba, zespół złożony z trzech Czechów oraz dwóch Słowaków, który miejsce na V4 zapewnił sobie dzięki wygranej podczas Majstrovstvá SR 2021. I cóż, na papierze wydaje się, że AGO nie powinno mieć większych problemów z sięgnięciem po zwycięstwo. Tym bardziej że dwa młode nabytki, czyli Szymon „kRaSnaL” Mrozek oraz Miłosz „mhL” Knasiak, świetnie wkomponowały się do zespołu, uzupełniając luki powstałe po odejściu Michała „snatchiego” Rudzkiego i Karola „rallena” Rodowicza.

Kilka godzin później pierwszy mecz czeka także dopiero co koronowanych mistrzów Polski. Wisła All iN! Games Kraków, bo o niej tu mowa, swoją przygodę z zawodami rozpocznie od starcia z innym przedstawicielem naszych południowych sąsiadów, ENTERPRISE esports. Co poniektórzy mogą kojarzyć tę ekipę z udziału w ostatnich sezonach ESEA Premier. Co ciekawe, w tych uczestniczyła również Biała Gwiazda, ale mimo to obu drużynom nie było do tej pory dane się spotkać. Taka okazja nadarzy się dopiero teraz i będzie ona też pierwszą szansą, by sprawdzić, jak bardzo wygrana podczas ESL MP zwiększyła morale w szeregach Wiślaków. Tak czy inaczej, wraz ze wspomnianą dwójką w grupie B znalazły się również Team Fined, a także jedyny w stawce przedstawiciel gospodarzy, Team Hungary.

Pary pierwszej rundy fazy play-in V4 Future Sports Festival:

14 listopada

Grupa A

11:00 Sinners Esports vs ONYX BO1
12:15 x-kom AGO vs eSuba BO1

Grupa B

13:30 Team Fiend vs Team Hungary BO1
14:45 ENTERPRISE esports vs Wisła All iN! BO1

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale V4 Future Sports na Twitchu. Po więcej informacji na temat V4 Future Sports Festival 2021 zapraszamy do naszej relacji, która znajduje się pod tym adresem.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Apeks zaczyna od początku. Na liście transferowej wylądował m.in. dennis

Na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy Apeks potrafiło zaangażować naprawdę ciekawe nazwiska ze skandynawskiej sceny CS:GO. Nie przełożyło się t...