Tylko na europejskiej scenie League of Legends dzieje się tyle podczas przerwy międzysezonowej, że momentami trudno nadążyć za kolejnymi doniesieniami. A przecież do tego dochodzą też inne czołowe regiony, jak Ameryka Północna czy Korea Południowa. I drużyny właśnie z tych dwóch kręgów obrały sobie – według doniesień Upcomer – jako swój cel jednego z marksmanów T1, Parka "Teddy'ego" Jin-seonga. W przypadku tego drugiego regionu nawet z wzajemnością.


Śledź transfery na scenie League of Legends:


Podczas letniego splitu League of Legends Champions Korea 23-latek był dzielił miejsce w wyjściowej piątce z Lee "Gumayusim" Min-hyeongiem. Jednak zarówno w Regional Qualifier, jak i na samych mistrzostwach świata już tylko drugi z wymienionych zawodników miał szansę wystąpić na Summoner's Rifcie. Całkiem możliwe, że Gumayusi będzie od przyszłego sezonu nie tylko głównym, ale i na dobrą sprawę jedynym wyborem, o ile faktycznie Teddy pożegna się z T1.

Teddy będzie grał w LCS?

A nie jest to wykluczone, zważywszy na to, że część drużyn z LCK na wieść o możliwości pozyskania gracza T1 rzekomo ruszyła do walki o niego. Na tym jednak lista zainteresowanych się nie kończy, bo sam Teddy jest ponoć otwarty na oferty spoza rodzimych rozgrywek i zaakceptował już propozycje wstępnych rozmów z kilkoma formacjami z League of Legends Championship Series. Pozostaje pytanie, gdzie dokładnie miałby trafić Park Jin-seong, bo według rozmaitych doniesień niektóre czołowe ekipy już doszły do porozumienia z nowymi nabytkami i tylko czekają na oficjalne przedstawienie ich. Wśród tych ekip jest między innymi Team Liquid ze Stevenem "Hansem samą" Livem na pokładzie czy TSM jako nowy dom Edwarda "Tacticala" Ra.

CZYTAJ TEŻ:
Start wiosennego splitu LEC bez Rekklesa?

Warto jednak mieć na uwadze, że wszystkie te informacje wciąż znajdują się w sferze plotek. Na ich potwierdzenie – lub definitywne zaprzeczenie – będziemy musieli poczekać jeszcze kilka dni, do oficjalnego startu okienka transferowego. To będzie miało miejsce w nocy z poniedziałek 15 na wtorek 16 listopada o godzinie 1:00.