STS
SZPERO, Wisła All iN! Games Kraków
fot. ESL/Adam Łakomy

Pierwsza seria starć V4 FSF nieudana dla Polaków. Wisła All iN! również przegrywa

Nie udało się NDE AGO, nie udało się również Wiśle All iN! Games Kraków. Mistrzowie Polski przegrali bowiem swój pierwszy mecz w ramach V4 Future Sports Festival 2021, uznając wyższość ENTERPRISE esports. A to oznacza, że podopieczni Mariusza „Loorda” Cybulskiego pojawią się dziś na serwerze jeszcze raz, walcząc o życie z Teamem Fiend. ENTERPRISE 16 […]

Nie udało się NDE AGO, nie udało się również Wiśle All iN! Games Kraków. Mistrzowie Polski przegrali bowiem swój pierwszy mecz w ramach V4 Future Sports Festival 2021, uznając wyższość ENTERPRISE esports. A to oznacza, że podopieczni Mariusza „Loorda” Cybulskiego pojawią się dziś na serwerze jeszcze raz, walcząc o życie z Teamem Fiend.

ENTERPRISE 16 : 10
(Ancient)
Wisła All iN!

Wygrane dwie pierwsze rundy w teorii powinny dać Wiślakom spory komfort psychiczny, ale do niczego takiego nie doszło. Wręcz przeciwnie – ENTERPRISE odpowiedziało momentalnie i, co gorsza, znalazło skuteczny sposób na obronę Polaków. Od tego czasu Biała Gwiazda tylko okazjonalnie powiększała swój punktowy dorobek, bo częściej to czesko-słowacki zespół był górą. Znaczenie w tej sytuacji miała przeciętna dziś postawa Kuby „Markosia” Markowskiego, który bynajmniej takiego wpływu na grę zespołu, jakiego oczekiwalibyśmy od snajpera. Rywale więc skrzętnie to wykorzystali i połowę spędzoną w ataku zakończyli z prowadzeniem 8:7.

Już wtedy sytuacja graczy krakowskiego klubu nie wyglądała najlepiej, a pogorszyła się ona jeszcze po tym, jak nasi rodacy okazali się słabsi w drugiej rundzie pistoletowej. To nie pozwoliło im na zbudowanie przewagi ekonomicznej, ale mimo wszystko Polacy jeszcze się nie oddali. Zamiast tego po skompletowaniu wyposażenia zdobyli trzy punkty z rzędu i wyrównali stan pojedynku. Niestety to był ostatni moment, kiedy w nadwiślańskich szeregach mógł jeszcze panować optymizm. Kolejne minuty to już tylko kolejne wygrane ENTERPRISE, które gładko doszło do punktu meczowego. A potem go zdobyło, ostatecznie ogrywając Białą Gwiazdę bezproblemowym 16:10.

Ok. 17:30 na serwerze ponownie zamelduje się NDE AGO, które w spotkaniu przegranych grupy A podejmie Sinners Esports. Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale V4 Future Sports na Twitchu. Po więcej informacji na temat V4 Future Sports Festival 2021 zapraszamy do naszej relacji.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

MAD Lions lepsi od forZe. Podopieczni kubena powalczą w EPL Conference!

Poznaliśmy pełną listę ekip, które pod koniec listopada ESL Pro League Conference powalczą o trzy bilety do CS-owej ligi mistrzów. Jako ostatni miejsc...