STS
fot. ESL/Adam Łakomy

Anonymo przed kolejnym meczem w ESEA Premier, Wisła i MOUZ NXT walczą w Malta Vibes

Oczy sporej rzeszy kibiców z pewnością zwrócone są obecnie w kierunku rzeczy dziejących się w Sztokholmie. Ale nie samym Intel Extreme Masters Winter 2021 człowiek żyje – nadal bowiem rodzime zespoły CS:GO walczą w nieco mniej prestiżowych, ale nadal interesujących rozgrywkach online. I nie inaczej będzie dziś. Kolejny mecz Anonymo w cieniu problemów Swój czwarty […]

Oczy sporej rzeszy kibiców z pewnością zwrócone są obecnie w kierunku rzeczy dziejących się w Sztokholmie. Ale nie samym Intel Extreme Masters Winter 2021 człowiek żyje – nadal bowiem rodzime zespoły CS:GO walczą w nieco mniej prestiżowych, ale nadal interesujących rozgrywkach online. I nie inaczej będzie dziś.

Kolejny mecz Anonymo w cieniu problemów

Swój czwarty mecz w ramach ESEA Premier rozegra Anonymo Esports. Dotychczas podopieczni Adriana „imd” Piepera zgromadzili zaledwie trzy punkty i jeżeli chcą przynajmniej powtórzyć swój wyczyn z poprzedniej edycji ligi, którą zakończyli z wicemistrzowskim tytułem, to muszą zacząć w końcu wygrywać. A o to dziś nie będzie łatwo, tym bardziej że na drodze Polaków stanie lider grupy A, Team Finest. Tymczasem w szeregach Anonimowych trwają obecnie rozważania na temat składu na przyszły rok. Ma to związek z ostatnimi decyzjami Kacpra „Kylara” Walukiewicza i Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego, którzy na własne życzenie usiedli na ławce rezerwowych. Tego pierwszego zastąpił Patryk „Demho” Tomaszewski, miejsce drugiego jako stand-in zajął ostatnio Piotr „nawrot” Nawrocki. Niemniej nie wiadomo, czy 24-latka zobaczymy także dziś, czy też ANO skorzysta z pomocy kogoś innego.

CZYTAJ TEŻ:
pashaBiceps w HIGH League. W lutym pierwsza walka

Maltańskie klimaty

W międzyczasie czekają nas też kolejne spotkania w fazie pucharowej czwartej odsłony Malta Vibes Knockout Series. Jako pierwsi na serwerze zameldują się mistrzowie Polski z Wisły All iN! Games Kraków, których czeka starcie z 1WIN. Oba zespoły po raz ostatni mierzyły się ze sobą jeszcze w maju i wówczas górą byli gracze z Europy Wschodniej. Dla Wiślaków będzie to więc dobry moment, by się zrewanżować – zwłaszcza że ten rewanż dałby im awans do ćwierćfinału. Na to liczą też członkowie akademii MOUZ. Zespół Kamila „siuhego” Szkaradka i Huberta „Szejna” Światłego podejmie HAVU Gaming, które w ostatnich tygodniach pokonał już dwukrotnie. Tak więc i dziś młode Myszy przystąpią do meczu z łatką faworytów.

Harmonogram dzisiejszych meczów Polaków w CS:GO:

5 grudnia
13:00 Wisła All iN! vs 1WIN BO3 transmisja
16:00 Anonymo Esports vs Team Finest BO3 transmisja
19:00 MOUZ NXT vs HAVU Gaming BO3 transmisja
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Fnatic i Liquid odpadają na ostatniej prostej. Znamy wszystkich uczestników play-offów IEM Winter

Faza grupowa Intel Extreme Masters Winter 2021 dobiegła końca. A to oznacza, że spośród szesnastu formacji, które na początku tygodnia zaczęły swoją p...