STS
Inspired, Evil Geniuses, MSI 2022
fot. Riot Games/Colin Young-Wolff

Inspired i spółka kontra nowe C9. Pora na start letniego splitu LCS

Już dzisiaj startuje letni split League of Legends Championship Series. W nocy będziemy mogli zobaczyć pięć pojedynków, a w tym inaugurujące starcie pomiędzy Evil Geniuses oraz Cloud9.

Inspired kontra nowe C9, debiut Maple’a w TSM

Kacper „Inspired” Słoma wraz ze swoimi kolegami otworzą rozgrywki w starciu z popularnymi Chmurami. Mistrzowie Ameryki Północnej będą musieli zmierzyć się z zupełnie inną bestią, ponieważ Cloud9 przeszło dość drastyczne zmiany. Na środkowej alei zobaczymy znowu Nicolaja „Jensena” Jensena, a wspierającym jest teraz Jesper „Zven” Svenningsen. Czy ten nowy eksperyment zaskoczy Złych Geniuszy? Przekonamy się o 23:30.

Następny mecz rozegra się pomiędzy Golden Guardians oraz FlyQuest. Obie te formacje walczyły w poprzednim sezonie o miejsce w play-offach i w zaciętej końcówce udało im się wykonać ten cel. Pierwsza runda zweryfikowała je i szybko odpadły z wyścigu. Od tamtego czasu nowym strzelcem GG został Trevor „Stixxay” Hayes, a FLY postanowiło zostać przy obecnym składzie.

Bardzo ciekawym meczem będzie też pojedynek 100 Thieves oraz TSM-u. Faworytem będą oczywiście Złodzieje, ale wszyscy czekają na debiut Huanga „Maple’a” Yi-Tanga w LCS. Ten może okazać się lekarstwem na problemy popularnej organizacji. Oprócz niego TSM zatrudnił też Choia „Mię” Sang-ina na pozycji supporta. Czy zmiany te wystarczą, by pokonać wciąż mocne 100T? Odpowiedź dostaniemy o godzinie 1:30.

Harmonogram dzisiejszych spotkań LCS:

17 czerwca
23:30 Evil Geniuses vs Cloud9 BO1
18 czerwca
0:30 Golden Guardians vs FlyQuest BO1
1:30 TSM tsm logo vs 100 Thieves BO1
2:30 Immortals vs Team Liquid Honda BO1
3:30 CLG vs Dignitas BO1

Szczegółowy harmonogram dostępny jest na oficjalnej stronie LoL Esports.

Tagi: , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Team Liquid Honda

Honda i Liquid zacieśniają współpracę. Japońska firma sponsorem tytularnym

"Dla Hondy to z pewnością wielka rzecz" – Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej relacji z Teamem Liquid oraz z tego, co udało nam się wspólnie osiągnąć...