Team Vitality Team Vitality 13 : 2
(Nuke)
GamerLegion GamerLegion

GamerLegion już od pierwszych minut musiał mierzyć się z problemami. Przegrana pistoletówka sprawiła bowiem, że Snax i jego partnerzy nie do końca byli w stanie podnieść rzuconą przez oponentów rękawicę. Z jednej strony chodzi o kwestie ekonomiczne, a z drugiej o fakt, iż z każdą kolejną minutą Vitality coraz bardziej się rozpędzało. GL było więc całkowicie bezsilne i w trakcie pierwszej połowy nie znalazło skutecznego sposobu na obejście wrogiej defensywy. Dość wspomnieć, że drużyna naszego rodaka tylko dwukrotnie zdołała podłożyć bombę, której potem i tak nie obroniła. Efekt? Wynik 12:0, który był udziałem popularnych Pszczół. W tamtym momencie tylko cud mógł uratować GamerLegion od sromotnej porażki.

Ale żaden cud się nie zdarzył. Chociaż trzeba zespołowi Snaxa oddać, że do ów cudu starał się doprowadzić. Zaczęło się od wygranej rundy pistoletowej, która była dobrą podstawą do potencjalnego comebacku. Ale GL musiało być bezbłędne, a o to było niezwykle trudno. I to trudno na tyle, że już w trzeciej rundzie pierwszej połowy Vitality powiększyło swój dorobek. I tym samym przypieczętowało swoje zwycięstwo w stosunku 13:2. Na serwerze prawdziwym potworem był Mathieu "ZywOo" Herbaut, który w sumie ustrzelił 24 fragi w 15 potyczkach! Przy tym zginął on zaledwie czterokrotnie, co w sumie dało mu kosmiczny rating na poziomie 2,86.


Polską transmisję oglądać można na kanale Piotra "izaka" Skowyrskiego na Twitchu. Po więcej informacji na temat europejskiego Regional Major Ranking B zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

PGL CS2 RMR Europe B