Team Heretics
0:1 GIANTX
Wunder
Rek'Sai
Odoamne
Jayce
Jankos
Vi
Peach
Rell
Zwyroo
Annie
Jackies
Karma
Flakked
Zeri
Patrik
Varus
Trymbi
Nautilus
IgNar
Rakan

Heretics osłabieni już od startu

Heretics spóźnili się na swój dzisiejszy mecz w LEC w związku z korkami na ulicy. W efekcie zostali pozbawieni jednego wykluczenia postaci w fazie wyborów herosów. Jeśli chodzi natomiast już o same wydarzenia z Summoner's Riftu, to pierwsze eliminacje mieliśmy okazję zobaczyć w ósmej minucie. I to na dwóch frontach i z dwoma różnymi wynikami. Na dole mapy królował botlane TH, który pokonał przeciwny duet, z kolei na górze dwójka reprezentantów w pełni hiszpańskiej organizacji została ograna przez Andreia "Odoamne" Pascu i Lee "Peacha" Min-gyu. Później na drobne prowadzenie wysunęli się zawodnicy GIANTX, którzy zdecydowanie lepiej radzili sobie w kwestii zdobywania obiektów neutralnych.

Poskutkowało to finalnie tym, że GX bez większych problemów zdołało zapisać na swoim koncie Duszę Smoczycy Chemtechowej. Od wtedy wszystko zaczęło się sypać. Mimo tego, że Victor "Flakked" Lirola Tortosa miał sporą przewagę nad przeciwnym strzelcem, to nie był w stanie nadrobić strat swoich sojuszników. Rywale z łatwością odpierali każdy atak Heretics, co ostatecznie zakończyło się też Baronem. I był to gwóźdź do trumny Trymbiego i jego towarzyszy. Brygada Odoamne zakończyła starcie w niespełna 32 minuty, zapewniając sobie dzięki temu awans do play-offów LEC.


Po przerwie do gry wejdą gracze SK Gaming oraz Rogue. Transmisję ze wszystkich spotkań LEC 2024 Spring będziecie mogli obejrzeć po polsku na kanałach Polsat Games. Dostępna będzie ona w telewizji, na Twitchu oraz w serwisie YouTube. Po więcej informacji na temat bieżącej odsłony rozgrywek zapraszamy do naszej relacji tekstowej, w której znajdziecie się po kliknięciu poniższego baneru:

LEC 2024 Spring