SK wyprzedza Virtus.pro; Nowe zasady dotyczące trenerów?; MC trenerem LoL

Wczoraj pojawiło się kilka ciekawych, ale i zaskakujących informacji. Do takich należy chociażby to, że MC został trenerem League of Legends. Zapraszamy na dzisiejsze „Zanim Wyjdziesz”!

Virtus.pro drugie w rankingu

Serwis HLTV.org zaktualizował swój ranking drużyn CS:GO, uwzględniając odbywające się w ostatnim tygodniu turnieje. Po zajęciu drugiego miejsca na ESL Pro League na fotel lidera w zestawieniu powrócili reprezentanci SK Gaming, tym samym spychając Virtus.pro na drugą pozycję.

Czytaj więcej

Valve zmieni zasady dotyczące trenerów?

Niebawem mogą się zmienić zasady dotyczące komunikacji pomiędzy trenerem a drużyną CS:GO podczas turniejów. Według doniesień, jeden z pracowników Valve miał kontaktować się z profesjonalnymi zawodnikami w celu omówienia tej sytuacji.

Czytaj więcej

MC trenerem LoL-a

Jang „MC” Min Chul, który jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych graczy w historii StarCrafta 2, postanowił zmienić profesję. Koreański zawodnik rozstał się ze swoją dotychczasową organizacją, by zostać trenerem… League of Legends. Funkcję tę będzie pełnił w Kongdoo.

Czytaj więcej

Grupy europejskiego minora

Poznaliśmy harmonogram oraz grupy nadchodzącego, europejskiego minora PGL. Zmagania wystartują już 4 listopada, a zakończą się dwa dni później.

Grupa A Grupa B
GODSENT Heroic
Space Soldiers HellRaisers
ALTERNATE aTTaX ENCE eSports
Team LDLC.com Epsilon eSports

Czytaj więcej

Zmiany w specjalizacjach w LoL-u

W League of Legends już za pięć dni rozpocznie się okres przedsezonu. Z tej okazji do gry zostanie wprowadzonych sporo zmian. Te dotkną między innymi specjalizacji.

Czytaj więcej

Hatchý znów wypowiada się o Legii

Adrian „Hatchý” Widera dopiero co napisał, że Team#1 nie dołączy do Legii Warszawa, a niedługo później opublikował kolejny wpis, w którym wyjaśnia, że po wcześniejszym poście skontaktował się z nim Wiktor Cegła, dyrektor marketingu Legii. Przedstawiciel klubu poinformował go, że osoba, która wcześniej kontaktowała się z nim w sprawie dołączenia do Legia eSports nie jest bliżej związana z tą marką.

Czytaj więcej

Zmiany u Katariny i Talona

Katarina i Talon to jedne z postaci, które w najbliższym czasie zostaną dotknięte przez przedsezonowe zmiany w League of Legends. Riot Games opublikowało dwa krótkie filmiki, które prezentują zmiany, jakie dotyczyć będą tych bohaterów.

Czytaj więcej

Startuje Acer Predator Masters

Dziś w Niemczech startują zmagania w ramach Acer Predator Masters Season 3, w których zobaczymy Team Kinguin. Polacy swoje mecze rozpoczną jednak dopiero jutro.

Czwartek, 3 listopada:

12:00 Gambit Gaming vs Fnatic Academy Ćwierćfinał DW #1
15:00 Divizon vs Rogue Ćwierćfinał DW #2
18:00 PENTA vs Millenium Ćwierćfinał DW #3
21:00 TBA vs TBA Półfinał DW #1

Polski stream z zawodów prowadzony będzie w ESL.TV Polska.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Katarina i Talon - jak będą wyglądać w 2017 roku?

Twórcy League of Legends dokonują coraz to nowych zmian w swojej sztandarowej produkcji. W zbliżającej się przerwie między sezonami będziemy mogli prz...