STS
fot. DreamHack

Fnatic ostatnią nadzieją Europy na DHS17. Startują play-offy

Gdyby ktoś przed startem DreamHack ASTRO Open Summer 2017 powiedział, że właśnie tak będzie wyglądała lista uczestników fazy pucharowej turnieju, to prawdopodobnie niewielu by uwierzyło. W play-offach znalazły się dwie brazylijskie drużyny – SK Gaming i Immortals, jedna ekipa z Ameryki Północnej – Counter Logic Gaming oraz tylko jeden przedstawiciel Europy – Fnatic. Play-offy odbywających […]

Gdyby ktoś przed startem DreamHack ASTRO Open Summer 2017 powiedział, że właśnie tak będzie wyglądała lista uczestników fazy pucharowej turnieju, to prawdopodobnie niewielu by uwierzyło. W play-offach znalazły się dwie brazylijskie drużyny – SK Gaming i Immortals, jedna ekipa z Ameryki Północnej – Counter Logic Gaming oraz tylko jeden przedstawiciel Europy – Fnatic.

Play-offy odbywających się w Jönköping zawodów startują już dziś o godzinie 12:00. W pierwszej półfinałowej potyczce naprzeciw siebie staną gracze CLG i SK. Co ciekawe, to zespół Kennetha „koosty” Suena spisał się lepiej w pierwszym etapie, bo uzyskał awans do drugiego, zajmując pierwsze miejsce w grupie. O 15:00 rozpocznie się drugi półfinał – Immortals stawi czoła Fnatic. Patrząc na to, co zaprezentowali nam zawodnicy z Ameryki Południowej w dwóch grupowych potyczkach, to już teraz można stwierdzić, że Szwedów czeka niełatwa przeprawa.

19 czerwca, poniedziałek
12:00 CLG vs SK Gaming Bo3
15:00 Immortals vs Fnatic Bo3
19:00 Wielki finał Bo3

Transmisja z wszystkich spotkań dostępna będzie pod tym adresem. Najważniejsze informacje na temat turnieju znajdują się w naszej relacji.

Tagi: , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Iluzjonist

Spadkowicze z LCS ze zwycięstwami w pierwszej kolejce Challenger Series

Za nami mecze pierwszej kolejki Challenger Series EU 2017 Summer Split. Wczoraj rozstrzygnięte zostały trzy spotkania, z których tylko jedno zakończył...