STS
G2 Esports KennyS
fot. ESL/Adela Sznajder

ESL One: G2 Esports kolejnym ćwierćfinalistą

G2 Esports pokonało SK Gaming na Inferno i zapewniło sobie grę w play-offach ESL One Cologne 2017. Francuski zespół jest czwartym ćwierćfinalistą turnieju w Kolonii. SK Gaming11:16 G2 Esports – Inferno Dzięki wygranej pistoletówce to SK Gaming jako pierwsze wysunęło się na prowadzenie, jednak już chwilę później na tablicy wyników pojawił się remis. Wydawało się, […]

G2 Esports pokonało SK Gaming na Inferno i zapewniło sobie grę w play-offach ESL One Cologne 2017. Francuski zespół jest czwartym ćwierćfinalistą turnieju w Kolonii.

  • SK Gaming11:16 G2 Esports – Inferno

Dzięki wygranej pistoletówce to SK Gaming jako pierwsze wysunęło się na prowadzenie, jednak już chwilę później na tablicy wyników pojawił się remis. Wydawało się, że w pewnym momencie sytuacja wymknęła się Brazylijczykom spod kontroli, ale G2 nie zdołało wykorzystać sporej szansy na stworzenie przewagi punktowej. FalleN i jego koledzy do końca pierwszej połowy kontrolowali przebieg pojedynku i ostatecznie wygrali po stronie antyterrorystów 9:6.

Brazylijskim graczom szło dużo gorzej po zmianie stron. Formacja z Francji najpierw wyrównała stan spotkania, zaś potem wysunęła się na prowadzenie. Antyterroryści konsekwentnie zbliżali się do końcowego triumfu i ostatecznie wygrali na Inferno 16:11.

Za kilkadziesiąt minut rozpocznie się starcie pomiędzy FaZe Clan a OpTic Gaming. Relację tekstową z ESL One Cologne znaleźć można tutaj. Transmisję, której partnerem jest Play, można śledzić na oficjalnym kanale ESL.TV Polska.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Startują kwalifikacje do tegorocznych Mistrzostw Polski Rainbow Six: Siege

Już 8 lipca rozpocznie się etap kwalifikacji do drugiej edycji Mistrzostw Polski Rainbow Six: Siege. Rozgrywki organizowane na platformie ESL Play będ...