fot. ESL

Izako Boars debiutuje w ESEA MDL, AGO powalczy o pierwsze punkty

30. sezon ESEA Mountain Dew League rozkręca się na dobre. Dziś ponownie czekają nas aż dwa mecze polskich drużyn – poza AGO Esports, które ma za sobą już kilka starć, zobaczymy w akcji również Izako Boars. Dla popularnych Dzików będzie to jednocześnie debiut na drugim poziomie rozgrywkowym.

AGO Esports vs Unicorns of Love
19:00 (BO1)

Za AGO już trzy mecze w bieżącym sezonie ESEA MDL. Problem w tym, że wszystkie trzy przegrane, przez co sytuacja Grzegorza „SZPERA” Dziamałka i spółki już na starcie wygląda nie najlepiej. Kolejną szansą na wyjście z tego przedłużającego się marazmu będzie potyczka z Unicorns of Love, czyli powołanym niedawno do życia niemieckim składem, którego trzon tworzą byli gracze EURONICS Gaming. Dla ekipy tej będzie to pierwsze spotkanie pod banderą UoL, ale już wcześniej miała ona okazję mierzyć się w tym roku z AGO – wtedy, jeszcze jako NeverPlay, w ramach Hunt Wave League przegrała ona z Polakami 1:2.

Izako Boars vs Sprout Esports
20:00 (BO1)

Niemal po dwóch latach istnienia Izako Boars zdołało wreszcie przebić się na zaplecze CS-owego raju, jakim jest ESL Pro League. Przed podopiecznymi organizacji Piotra „izaka” Skowyrskiego jednak trudna przeprawa, o czym niedawno przekonał się choćby PACT, ale także i szansa na regularne pojedynki z mocniejszymi niż zwykle ekipami. Już na starcie zresztą nie będzie łatwo, bo przeciwnikiem podopiecznych Bartosza „Hypera” Wolnego będzie Sprout Esports. czyli półfinalista niedawnych mistrzostw Niemiec oraz ćwierćfinalista poprzedniej edycji ESEA MDL. Bez wątpienia to właśnie Niemcy będą faworytem tego starcia, tym bardziej, że IB nadal nie skompletowało swojego składu i ponownie skorzysta z pomocy zmienników.

Polskojęzyczna transmisja z obu omawianych powyżej spotkań dostępna będzie w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat 30. sezonu ESEA Mountain Dew League zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Trwają Minory – Azja i obie Ameryki wchodzą w fazę play-off

Po dwóch dniach zmagań grupowych liczba uczestników Minorów azjatyckiego i amerykańskiego skurczyła się o połowę. Nie ma jednak czasu na przerwę, bo j...