fot. ESL/Adam Łakomy

Virtus.pro na czele tabeli po pierwszym dniu ESL Mistrzostw Polski Jesień 2019

Na ten dzień czekaliśmy wszyscy – po kilku miesiącach przerwy powróciły ESL Mistrzostwa Polski, czyli obecnie najbardziej prestiżowe rozgrywki krajowe w CS:GO. Niedzielny występ do udanych zaliczyć może Virtus.pro, które zainkasowało łącznie cztery oczka i plasuje się obecnie na pierwszym miejscu w tabeli.

Michał „MICHU” Müller i spółka zmierzyli się dziś z Izako Boars, które bez kompleksów otworzyło pojedynek na Trainie. Wraz z upływem czasu Dziki traciły jednak impet, co było oczywiście wodą na młyn VP. Niedźwiedzie tuż po przerwie dogoniły rywala, w drugiej części meczu nie dając mu żadnych szans i triumfując aż 16:8. Kompletnie inny przebieg miała rywalizacja na Nuke’u – tu losy zwycięstwa ważyły się aż do ostatniej rundy. Koniec końców impas nie został przełamany, a spotkanie zakończyło się remisem premiującym obie drużyny jednym cennym oczkiem.

Dziś na placu boju pojawiły się także Illuminar Gaming oraz Actina PACT, które na Nuke’u długo toczyły wyrównaną walkę. Emocje skończyły się jednak już po pierwszej połowie, gdy Paweł „innocent” Mocek i spółka zdecydowanie przejęli inicjatywę. Triumfatorzy Games Clash Masters w defensywie nie popełnili ani jednego błędu i bez żadnych strat sięgnęli po zwycięstwo. PACT nabrał wiatru w żagle dopiero na Inferno, nie zważając nawet na porażkę w pistoletówce. 7:1, 13:5 – tak wysokiej przewagi po prostu nie można było zmarnować, tym bardziej iż świetną dyspozycją popisał się Kamil „Sobol” Sobolewski. Utalentowany strzelec ostatecznie poprowadził swój skład do wygranej 16:7.

Wyniki niedzielnych spotkań prezentują się następująco:

6 października
18:00 Izako Boars 8:16 Virtus.pro Train
19:00 Virtus.pro 15:15 Izako Boars Nuke
20:00 Actina PACT 7:16 Illuminar Gaming Nuke
21:00 Illuminar Gaming 7:16 Actina PACT Inferno

Kolejny dwumecz już jutro o 21:00 – Aristocracy podejmie CLEANTmix. Wszystkie spotkania ESL Mistrzostw Polski Jesień 2019 można będzie zobaczyć pod tym adresem. Po więcej informacji na temat rozgrywek zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner:

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Tytuł MVP DreamHack Masters Malmö trafia do ZywOo

Kto jest obecnie najlepszym zawodnikiem CS:GO na świecie? Mathieu "ZywOo" Herbaut dostarczył dziś kolejny argument przemawiający na jego korzyść, otrz...