STS
fot. x-kom AGO/Krystian Pilawa

Dwa zwycięstwa AGO, po jednym Virtus.pro i iHG w ESEA MDL

Polska środa z 32. sezonem ESEA Mountain Dew League dobiegła końca. Na dzisiejszym rozkładzie znalazło się w sumie aż sześć spotkań z udziałem trzech rodzimych formacji – Illuminar Gaming, Virtus.pro oraz x-kom AGO.

Z pewnością o udanym dla siebie dniu mogą mówić zawodnicy Jastrzębi – Damian „furlan” Kisłowski i kompani środową kampanię rozpoczęli od triumfu nad Virtus.pro, a następnie w fantastycznym stylu powrócili z wyniku 10:15 w meczu z Phoenix i ostatecznie zgarnęli komplet punktów. Skoro już wspomnieliśmy o podopiecznych Jakuba „kubena” Gurczyńskiego, to ci mieli dzisiaj najwięcej pracy. Poza starciem z AGO finaliści V4 Future Sports Festival 2019 z mieszanym szczęściem mierzyli się z Teamem Heretics oraz pro100 i zakończyli dzień z tylko jednym, a przy okazji pierwszym w sezonie, zwycięstwem. Podobnie zresztą jak gracze Illuminar Gaming, którzy nie sprostali finalistom Majora oraz liderom drugiej klasy rozgrywkowej z AVANGAR, natomiast zdecydowanie lepiej poszło im w meczu z Demise, gdzie dowieźli wygraną do końca.

Tak prezentuje się pełna lista wyników środowych spotkań:

16 października

ESEA Mountain Dew League Season 32

15:00 Virtus.pro 16:9 Team Heretics Nuke
16:00 Virtus.pro 9:16 x-kom AGO Inferno
18:00 Illuminar Gaming 8:16 AVANGAR Mirage
18:00 x-kom AGO 19:16 Phoenix Mirage
19:00 Illuminar Gaming 16:10 Demise Vertigo
19:00 Virtus.pro 12:16 pro100 Train

Po więcej informacji na temat ESEA Mountain Dew League Season 32 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner:

Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Beşiktaş wystąpi na DH Open Rotterdam 2019 z nietypowym zmiennikiem

Na dwa dni przed startem DreamHack Open Rotterdam 2019 w szeregach Beşiktaş Esports dochodzi do jednej zmiany. Odsuniętą od składu żeńskiej drużyny Me...