fot. Games Clash Masters/Michał Konkol

MDL-owe ostatki w czwartek

Faza zasadnicza 32. sezonu ESEA Mountain Dew League powoli zbliża się do końca. Dziś wiele ekip zakończy swoją przygodę z bieżącą edycją drugiego poziomu rozgrywkowego, a wśród nich znajdą się m.in. x-kom AGO oraz Illuminar Gaming, przed którymi ostatnie już spotkania.

Siedemnastym i jednocześnie finalnym rywalem AGO będzie pro100, które jak na razie zgromadziło dokładnie tyle samo punktów, co popularne Jastrzębie, rozgrywając jednak dwa mecze mniej. Nieco więcej do roboty będą mieć reprezentanci Illuminar, którzy dzień zaczną od starcia z jednym z głównych faworytów do spadku, czyli Japalenio. Dwie godziny później Paweł „innocent” Mocek wraz z kolegami wezmą udział w kolejnych w tym sezonie polskich derbach, podczas których mierzyć się będą z rozpaczliwie próbującym się utrzymać Virtus.pro.

A skoro o Virtusach mowa – podopieczni Jakuba „kubena” Gurczyńskiego będą mieć dziś jeszcze trzy szanse na to, by powiększyć swój dotychczasowy dorobek punktowy i, co za tym idzie, uciec z ostatniego miejsca. Łatwo jednak nie będzie, bo VP czwartkowe zmagania zacznie do pojedynków z Movistar Riders i AVANGAR, czyli dwoma ekipami z tzw. czołówki ESEA MDL. Dopiero później powinno być teoretycznie łatwiej, gdy Polacy podejmą Turków z Demise, bezpośrednich konkurentów w walce o uniknięcie spadku do ESEA Advanced.

Czwartkowy harmonogram prezentuje się następująco:

7 listopada
16:00 Virtus.pro vs Movistar Riders BO1 transmisja
17:00 Virtus.pro vs AVANGAR BO1
17:00 x-kom AGO vs pro100 BO1 transmisja
17:00 Illuminar Gaming vs Japaleno BO1
18:30 Virtus.pro vs Demise BO1 transmisja
19:00 Illuminar Gaming vs Team Spirit BO1
20:00 Virtus.pro vs Illuminar Gaming BO1 transmisja

Po więcej informacji na temat europejskiej dywizji 32. sezonu ESEA Mountain Dew League Season 32 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Wisła All in! Games Kraków

Wisła All in! nowym-starym liderem ESL MP. Kryzys Izako Boars trwa

Niespodzianki nie było – Wisła All in! Games Kraków bez najmniejszych problemów dwukrotnie pokonała Izako Boars w ESL Mistrzostwach Polski Jesień 2019...