STS
Ultraliga, Sezon 2
fot. Ultraliga/Radosław Makuch

Ultraliga prezentuje oficjalną listę uczestników trzeciego sezonu rozgrywek

Do startu Ultraligi pozostało już tylko niespełna dwa tygodnie. Już we wtorek 28 stycznia osiem czołowych drużyn League of Legends drużyn rozpocznie walkę o mistrzostwo trzeciego sezonu najbardziej prestiżowych rozgrywek LoL-a w Polsce. Dzisiaj organizatorzy zawodów opublikowali oficjalną listę drużyn, jakie powalczą o triumf oraz możliwość reprezentacji nadwiślańskiej sceny na European Masters. Zgodnie z krążącymi […]

Do startu Ultraligi pozostało już tylko niespełna dwa tygodnie. Już we wtorek 28 stycznia osiem czołowych drużyn League of Legends drużyn rozpocznie walkę o mistrzostwo trzeciego sezonu najbardziej prestiżowych rozgrywek LoL-a w Polsce. Dzisiaj organizatorzy zawodów opublikowali oficjalną listę drużyn, jakie powalczą o triumf oraz możliwość reprezentacji nadwiślańskiej sceny na European Masters.

Zgodnie z krążącymi w internecie informacjami oprócz K1ck eSports Club, które dołączenie do Ultraligi ogłosiło na początku stycznia, do walki włączyło się również Diablo Chairs. Na chwilę obecną nie znamy oficjalnego składu tej drużyny, ale według pozyskanych przez nas informacji w większości pozostanie on nietknięty – poza marksmanem i trenerem, którzy dziś na dobre pożegnali się z Diablo Chairs. Dwaj debiutanci Ultraligi zajęli miejsca należące dotychczas do Wisły Płock i Actina PACTU. Obie formacje obroniły swoje miejsce dzięki wygranej w barażach, ale zdecydowały się nie kontynuować swojej przygody w tych rozgrywkach.

Tak prezentuje się lista uczestników trzeciego sezonu Ultraligi:

AGO ROGUE AVEZ Esport devils.one Diablo Chairs
piratesports logo
Illuminar Gaming K1ck eSports Club piratesports PRIDE

Inauguracja trzeciego sezonu Ultraligi zaplanowana jest na wtorek 24 stycznia na godzinę 17:00. Na chwilę obecną nie znamy harmonogramu rozgrywek. Okres oczekiwania na terminarz być może pomoże Wam wypełnić opublikowany dzisiaj trailer trzeciej odsłony zmagań.

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Overwatch rozpoczyna świętowanie Roku Szczura

Nie minęło zbyt wiele czasu od momentu, gdy w Overwatchu zakończyło się ostatnie sezonowe wydarzenie, a tymczasem już startuje kolejne. Tym razem w pr...