delord
fot. twitter.com/esegg_official

PRIDE bez szans. K1ck z pewnym zwycięstwem na koniec czwartej kolejki Ultraligi

Po trzech interesujących spotkaniach w ramach dzisiejszych zmagań Ultraligi byliśmy świadkami jednostronnego meczu na koniec dnia. K1ck eSports Club nie miał większych problemów z odprawieniem z kwitkiem PRIDE, dzięki czemu ekipa Mateusza „Matislawa” Zagórskiego pozostanie na drugiej pozycji w tabeli, natomiast Orły w dalszym ciągu zamykają zestawienie ex aequo z Diablo Chairs.

K1ck eSports Club
1:0 PRIDE
iBo
Sett
Rifty
Shen
Shlatan
Gragas
Raxhy
Jarvan IV
Matislaw
Ekko
Warszi
Syndra
Puki style
Miss Fortune
Dambaj
Xayah
Raxxo
Morgana
KMŚ
Braum

Obie drużyny nie zamierzały zwlekać z walkami i już w piątej minucie oglądaliśmy wszystkich dziesięciu zawodników na dolnej alei. We wczesnym pierwszym teamfighcie oglądaliśmy jednak tylko jedną ofiarę – premierowe zabójstwo zgarnął Łukasz „Puki style” Zygmunciak, który pokonał z pomocą swoich kolegów Olivera „Raxhy’ego” Hovstadiusa. To w połączeniu z lepszą farmą w wykonaniu botlanera K1ck wysunęło podopiecznych Pawła „delorda” Szabli na prowadzenie. Wiele nie zmienił nawet Smok Oceaniczny zdobyty przez PRIDE – już w dwunastej minucie na konto K1ck powędrowała pierwsza wieża, a Puki style po kolejnej eliminacji był jeszcze bardziej potężny.

CZYTAJ TEŻ:
Illuminar nie zawodzi – Kikis i spółka pokonują piratesports w Ultralidze

Sześć minut później Orły poniosły kolejną porażkę, tym razem na górnej alei. To zwiększyło różnicę w złocie do ponad siedmiu tysięcy, a na zegarze nie wybiła nawet dwudziesta minuta. K1ck nie potrzebowało nawet wzmocnienia Barona, aby pozbyć się wszystkich zewnętrznych i wewnętrznych wież oponentów. Mając na koncie łącznie ponad dziesięć tysięcy złota więcej kolejny teamfight był tylko formalnością, a po wyeliminowaniu większości PRIDE ekipa Matislawa zgarnęła łatwego Nashora. W tym momencie już tylko cud mógł uratować zespół Kamila „KMŚ-a” Pękackiego przed porażką. Cud jednak nie nadszedł i w chwilę po upływie pół godziny gry K1ck dopełniło dzieła zniszczenia.

To było ostatnie starcie w ramach czwartego tygodnia Ultraligi. Po więcej informacji dotyczących czołowych polskich rozgrywek w League of Legends zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Illuminar nie zawodzi – Kikis i spółka pokonują piratesports w Ultralidze

Uczestnicy Ultraligi jak na razie serwują nam dzisiaj nie lada emocje. Nie inaczej było w starciu piratesports z Illuminar Gaming – po udanej wczesnej...