STS
fot. Riot Games

O włos od sensacji, ale ostatecznie nic z tego. AGO ROGUE wciąż niezwyciężone w Ultralidze

W ostatnim dzisiejszym meczu Ultraligi do walki stanęły AGO ROGUE oraz Diablo Chairs. Zgodnie z oczekiwaniami po zwycięstwo sięgnęli Paweł „Woolite” Pruski i kompani, choć samo spotkanie wcale nie było jednostronne. Koniec końców jednak to nie ma znaczenia – akademia Rogue umocniła się na pierwszym miejscu w tabeli, natomiast DCH musi wziąć się do roboty, jeśli liczy na udział w play-offach.

AGO ROGUE
1:0 Diablo Chairs
SZYGENDA
Sett
Unknown
Aatrox
Zanzarah
Sejuani
CrAzY
Gragas
Czekolad
Diana
Diana Fresskowy
Azir
Woolite
Ezreal
itzRenifer
Senna
Mystiques
Yuumi
Blue45ty
Tahm Kench

Wynik zabójstw otworzyło Diablo Chairs, pokonując Mathiasa „SZYGENDĘ” Jensena. Sekundy później padł również Patryk „Mystiques” Piórkowski, ale w późniejszej walce do fontanny wysłanych zostało dwóch zawodników DCH. Podopieczni Bartłomieja „VoVa” Ryla byli jednak wciąż na prowadzeniu nie tylko dzięki zabiciu pierwszego smoka, ale też wygranej w późniejszych walkach oraz eliminacji pierwszego Herolda. Różnica w złocie może i nie była druzgocąca, lecz z pewnością nie tego spodziewaliśmy się, patrząc chociażby na pozycje obu drużyn w tabeli.

CZYTAJ TEŻ:
K1ck z siódmym zwycięstwem w Ultralidze. Puki style i spółka ogrywają AVEZ

Dopiero po zniszczeniu pierwszej wieży w grze AGO ROGUE odrobiło część strat, a po zabiciu Marcina „Unknowna” Kubickiego nawet wyszło na nieznaczne prowadzenie. Nie cieszyło się jednak z niego długo, bo w dwudziestej minucie zostało unicestwione, a na konto Diablo Chairs trafił trzeci już smok. Jakby tego było mało, kilka minut później Adam „CrAzY” Fedoruk wykradł kolejnego drake’a, zapewniając z pomocą Macieja „Blue45tego” Zaremby Duszę Piekielnego Smoka swojej drużynie.

Wszystko wyglądało solidnie do 32. minuty. Wtedy wydawało się, że Woolite zostanie wyłączony z gry, ale nie tylko udało mu się przeżyć, lecz do tego jego drużyna wygrała późniejszy teamfight, dzięki czemu zgarnęła zarówno Starszego Smoka, jak i Barona. Diablo Chairs próbowało zaskoczyć rywali pułapką, ale wiedząc, że tylko traci czas, skoncentrowało się na rozpaczliwej obronie bazy. Na niewiele się ona jednak zdała – AGO ROGUE zniszczyło dwa inhibitory, a następnie ruszyło dopełnić dzieła zniszczenia.

Kolejne mecze w ramach Ultraligi czekają nas już jutro. Środowe rozgrywki zainauguruje starcie piratesports z AGO ROGUE, natomiast najciekawszy pojedynek czeka nas na sam koniec dnia. Wtedy Illuminar Gaming podejmie K1ck eSports Club. Pełny harmonogram, aktualną tabelę oraz więcej informacji dotyczących trzeciego sezonu Ultraligi znajdziecie w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

K1ck z siódmym zwycięstwem w Ultralidze. Ekipa Pukiego ogrywa AVEZ

Dobiegło końca przedostatnie spotkanie pierwszego dnia piątej kolejki Ultraligi. Na Summoner's Rift naprzeciw siebie stanęli zawodnicy AVEZ Esports or...