STS
delord
fot. twitter.com/esegg_official

K1ck kończy fazę zasadniczą Ultraligi na drugim miejscu, Diablo Chairs poza play-offami

Koniec niejasności – znamy komplet uczestników fazy pucharowej trzeciej odsłony Ultraligi! Jako ostatnie występ w play-offach zapewniło sobie AVEZ Esport, choć Ośmiornice dziś nie pokazały nam się jeszcze na serwerze. Z marzeniami o lokacie w czołowej szóstce pożegnały się już jednak i PRIDE, i Diablo Chairs. Konrad „itzRenifer” Potępa i spółka w drugim środowym pojedynku wyraźnie uznali wyższość K1ck eSports Clubu, który tym samym zagwarantował sobie bezpośrednią przepustkę do półfinału rozgrywek.

K1ck eSports Club
1:0 Diablo Chairs
iBo
Renekton
Unknown
Aatrox
Shlatan
Gragas
CrAzY
Sejuani
Matislaw
Zoe
Fresskowy
Syndra
Pukistyle
Ezreal
itzRenifer
Aphelios
Raxxo
Braum
Blue45ty
Lulu

Batalia rozpoczęła się od walki na górnej alei, która potoczyła się po myśli K1ck. Podopieczni Pawła „delorda” Szabli wykorzystali niezdecydowanie rywali i zgarnęli dwa zabójstwa. Chwilę później gank Lucjana „Shlatana” Ahmada zakończył się wyłapaniem Marcina „Unknowna” Kubickiego, wobec czego Diablo Chairs szybko zaczęło tracić dystans do przeciwnika, jeśli chodzi o zdobyte złoto. 18-letni leśnik przez długi czas był zresztą najjaśniej świecącym elementem swojej formacji, a efekty jego działań obserwowaliśmy na całym Summoner’s Rift. Przewaga K1ck rosła w oczach, więc nikt nie zdziwił się, gdy piątka ta błyskawicznie pokonała Barona. Fioletowe wzmocnienie pozwoliło graczom delorda zakończyć spotkanie, nim zdążyliśmy mrugnąć okiem.

CZYTAJ TEŻ:
AGO ROGUE liderem fazy zasadniczej Ultraligi, PRIDE bez szans na play-offy

Już za moment do walki staną AVEZ Esport oraz piratesports. To spotkanie będziecie mogli obejrzeć na kanałach Polsat Games w telewizji oraz internecie na Twitchu i YouTube. Więcej informacji dotyczących Ultraligi znajdziecie w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AGO ROGUE liderem fazy zasadniczej Ultraligi, PRIDE bez szans na play-offy

Po czterech wczorajszych niespodziankach w Ultralidze dzisiaj rozgrywki zaczęły się bardziej przewidywanym rezultatem. AGO ROGUE pokonało PRIDE w pier...