fot. ESL/Adam Łakomy

Ligowe ostatki w ESEA MDL, PACT i Wisła rozegrają swoje ostatnie mecze

Już tylko kilka dni pozostało do zakończenia fazy zasadniczej bieżącego sezonu ESEA Mountain Dew League. Niemniej dziś swoją przygodę z rozgrywkami zakończą Wisła All in! Games Kraków oraz Actina PACT, przed którymi ostatnie spotkania.

Naprzeciwko graczy Białej Gwiazdy, których na pewno zobaczymy w barażach o utrzymanie, stanie HellRaisers. Podopieczni ukraińskiej organizacji nadal walczą o miejsce w czołowej ósemce, toteż można przyjąć, że do starcia z Polakami przystąpią podwójnie zmotywowani. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku najbliższego rywala PACTU, pro100. Formacja z Europy Wschodniej na ten moment znajduje się na granicy top 8, ale przed nią jeszcze kilka pojedynków, w tym także ten dzisiejszy.

CZYTAJ TEŻ:
oskarish: Gdy ktoś narusza moje zaufanie tak jak Illuminar, to nie jestem w stanie wrócić do takiej drużyny

Na tym polskie akcenty w czwartek się nie kończą, bo okazję, by umocnić się w czołówce będzie mieć Sprout. Zespół Pawła „dychy” Dychy, podobnie jak x-kom AGO, na pewno zobaczymy w nadchodzących play-offach, ale zanim te się rozpoczną, przed polskim graczem i jego kolegami jeszcze m.in. potyczka z Nordavind. Dzień zakończy natomiast Illuminar Gaming, które ma jeszcze matematyczne szanse na uniknięcie baraży, ale musi liczyć nie tylko na potknięcia rywali, ale także na siebie – tzn. musi wygrać wszystkie mecze do końca, włączając w to potyczkę z Teamem Spirit.

Czwartkowy harmonogram prezentuje się następująco:

12 marca
15:00 HellRaisers vs Wisła All in! BO1 transmisja
17:00 Actina PACT vs pro100 BO1 transmisja
17:00 Sprout vs Nordavind BO1 transmisja
18:00 Illuminar Gaming vs Team Spirit BO1 transmisja

Tagi: , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Znamy finalną listę uczestników FLASHPOINTA. FunPlus Phoenix organizacją partnerską

Start premierowego sezonu FLASHPOINTA zaplanowany jest już na najbliższy piątek, tym dziwniejsze, że aż do tego momentu nie znaliśmy nawet ostatecznej...