STS
fot. Wisła All iN!

MDL na plus, LOOT.BET na minus. Podsumowanie środowych występów polskich drużyn CS:GO

Środowe poczynania polskich drużyn CS:GO na arenie międzynarodowej skupiły się na LOOT.BET/CS Season 7 oraz ESEA Mountain Dew League. Jak poradzili sobie nasi rodacy? Jeśli chodzi o pierwsze wymienione rozgrywki, to nie mamy niestety powodów do zadowolenia. Biało-Czerwoni znacznie lepiej zaprezentowali się jednak na zapleczu Pro Ligi. Pierwsza część dnia należała do dobrze nam znanego […]

Środowe poczynania polskich drużyn CS:GO na arenie międzynarodowej skupiły się na LOOT.BET/CS Season 7 oraz ESEA Mountain Dew League. Jak poradzili sobie nasi rodacy? Jeśli chodzi o pierwsze wymienione rozgrywki, to nie mamy niestety powodów do zadowolenia. Biało-Czerwoni znacznie lepiej zaprezentowali się jednak na zapleczu Pro Ligi.

Pierwsza część dnia należała do dobrze nam znanego LOOT.BETA. Do akcji wkroczyły Wisła All in! Games Kraków oraz HONORIS, które jakiś czas temu bratobójczym pojedynkiem otworzyły rywalizację w tym internetowym turnieju. Tym razem na drodze Polaków stanęli już gracze z innych europejskich państw, a rezultat tych starć nie jest satysfakcjonujący. Biała Gwiazda postawiła wprawdzie zdecydowany opór zawsze groźnemu HAVU Gaming, lecz ostatecznie nie była w stanie dopiąć swego i na Nuke’u, i na Trainie. Znacznie bardziej jednostronny był bój z udziałem HONORIS, które wyraźnie uległo ALTERNATE aTTaX. To jednak Wiktor „TaZ” Wojtas i jego kompani znajdują się obecnie w lepszej sytuacji niż Wisła All in! – bilans tych formacji w systemie szwajcarskim to odpowiednio 1-1 i 0-2.

HONORIS skupiło się dziś na starciu z ALTERNATE, podczas gdy Wiślacy wrócili jeszcze na serwer późnym popołudniem. Tym razem podopieczni Mariusza „Loorda” Cybulskiego w końcówce zachowali zimną krew, nieznacznie pokonując Nordavind DNB w MDL-u. Identycznym wynikiem nieco wcześniej zakończyła się batalia x-komu AGO z Movistar Riders, kiedy górą także byli Polacy. Jastrzębie nie zdołały jednak zakończyć dnia z kompletem punktów, po dwóch dogrywkach ulegając wieczorem FATE Esports. Co najważniejsze, i Wisła All in!, i x-kom AGO wciąż mają szanse na awans do play-offów.

Wyniki najciekawszych środowych spotkań wyglądają następująco:

17 czerwca
10:55 Wisła All in! 0:2 HAVU Gaming Nuke 12:16
Train 20:22
13:55 HONORIS 0:2 ALTERNATE aTTaX Dust2 6:16
Vertigo 9:16
16:00 x-kom AGO 16:14 Movistar Riders Train
18:00 Wisła All in! 16:14 Nordavind DNB Mirage
19:00 x-kom AGO 19:22 FATE Esports Dust2
Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AGO ROGUE miażdży PRIDE w ostatnim meczu drugiego tygodnia Ultraligi

Na koniec dnia z Alior Bank Ultraligą lider, AGO ROGUE, bez żadnych problemów pokonał ostatnie w tabeli PRIDE. AGO ROGUE 1:0 PRIDE...