STS
fot. AGO ROGUE

AGO ROGUE znowu zwycięskie, H34T i Pompa w pogoni. Kolejny tydzień Ultraligi za nami!

Dopiero co kibice League of Legends cieszyli się z powrotu Alior Bank Ultraligi, a już zakończył się drugi tydzień najważniejszej w naszym kraju ligi. Niezmiennie liderem pozostaje AGO ROGUE, które dziś nie dało żadnych szans PRIDE. Zanim jednak Paweł ,,Woolite” Pruski pojawił się z kolegami na antenie Polsat Games, zobaczyliśmy trzy inne spotkania. Środowe granie […]

Dopiero co kibice League of Legends cieszyli się z powrotu Alior Bank Ultraligi, a już zakończył się drugi tydzień najważniejszej w naszym kraju ligi. Niezmiennie liderem pozostaje AGO ROGUE, które dziś nie dało żadnych szans PRIDE.

Zanim jednak Paweł ,,Woolite” Pruski pojawił się z kolegami na antenie Polsat Games, zobaczyliśmy trzy inne spotkania. Środowe granie zaczęło się od walki o drugą lokatę stoczonej przez Komputronik H34T, które podejmowało piratesports. Bardzo wyrównana gra ostatecznie zakończyła się wygraną składu Piotra „Glebo” Dąbrowskiego, co źle wpłynęło na Piratów, którzy pozostali na przedostatniej pozycji. Znajdują się tam razem z graczami Gentlemen’s Gaming. Kamil „LeQu” Rosik i spółka doznali trzeciej porażki w sezonie, tym razem ulegając Illuminar Gaming.

Jako hit tego tygodnia zapowiadany był mecz pomiędzy 7more7 Pompa Team oraz K1ck Neosurf i rzeczywiście widowisko nie rozczarowało zebranych przed monitorami kibiców. Podopieczni organizacji  Sergiusza ,,Nitrozyniaka” Górskiego potrzebowali co prawda trzydziestu dwóch minut, by dobrać się do wrogiego Nexusa, ale zwycięstwo dało zawodnikom PT drugie miejsce w ligowej tabeli, współdzielone obecnie z H34T. Oczywiście na czele wciąż AGO Rogue, które bez większych problemów pokonało zamykające tabelę PRIDE. Orły ciągle czekają na swoje pierwsze zwycięstwo. Kolejna szansa w trzecim tygodniu, który ruszy już 23 czerwca.

Wyniki wszystkich dzisiejszych meczów Ultraligi:

17 czerwca
17:30 piratesports 0:1 Komputronik H34T relacja
18:30 Illuminar Gaming 1:0 Gentlemen’s Gaming relacja
19:30 7more7 Pompa Team 1:0 K1ck eSports Club relacja
20:30 AGO ROGUE 1:0 PRIDE relacja

Aktualna klasyfikacja grupowa:

# Drużyna M W P % wygranych
1. AGO ROGUE 4 4 0 100%
2. Komputronik H34T 4 3 1 75%
2. 7more7 Pompa Team 4 3 1 75%
4. K1ck eSports Club 4 2 2 50%
4. Illuminar Gaming 4 2 2 50%
6. Gentlemen’s Gaming 4 1 3 25%
6. piratesports 4 1 3 25%
8. PRIDE 4 0 4 0%
Legenda:
Awans do 2. rundy fazy pucharowej
Awans do ćwierćfinału fazy pucharowej
Brak awansu do fazy pucharowej

Po więcej informacji dotyczących Ultraligi zapraszamy do naszej relacji tekstowej. Znajdziecie w niej m.in. pełny harmonogram, składy wszystkich drużyn oraz wiele więcej.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

MDL na plus, LOOT.BET na minus. Podsumowanie środowych występów polskich drużyn CS:GO

Środowe poczynania polskich drużyn CS:GO na arenie międzynarodowej skupiły się na LOOT.BET/CS Season 7 oraz ESEA Mountain Dew League. Jak poradzili so...