Niedziela stać będzie pod znakiem kolejnych spotkań z udziałem polskich graczy CS:GO. A wszystko za sprawą m.in. eliminacji do V4 Future Sports Festival – dziś bowiem dobiegnie końca otwartych ich etap.

Trwają krajowe eliminacje do V4 FSF

W grze o awans do etapu zamkniętego nadal pozostaje osiem formacji, ale tylko cztery z nich osiągną dziś upragniony sukces. Co warte wspomnienia, w akcji zobaczymy kilku przedstawicieli ścisłej krajowej czołówki, w tym chociażby MAD DOG'S PACT. Zespół wzmocniony pozyskanym dopiero co Pawłem "reatzem" Jańczakiem mierzyć się będzie z Dr Pepper Teamem. Z kolei Tomasz "phr" Wójcik i jego nowi koledzy z Wisły All iN! Games Kraków zagrają z ex-Pompa Teamem, czyli świeżo upieczonym uczestnikiem ESL Mistrzostw Polski. Jeżeli zaś chodzi o Izako Boars, to ci o zwycięstwo powalczą z Underdogs. Ostatnią parę decydującej rundy tworzą natomiast ThunderFlash i FREESTYLE, czyli miks Dominika "GruBego" Świderskiego, Piotra "morelza" Taterki i Kacpra "darko" Ściery.

CZYTAJ TEŻ:
Kolejne ekipy dołączają do ESL MP, wśród nich m.in. Dolej Miodu i Ungentium

ENCE razy dwa

W międzyczasie na serwerze zamelduje się również ENCE i to aż dwukrotnie! Już o godzinie 10:00 zespół Pawła "dychy" Dychy i Olka "hadesa" Miśkiewicza stanie naprzeciwko akademii Teamu Spirit, rozpoczynając tym samym swoją przygodę z Malta Vibes Knockout Series. Dziewięć godzin później podopieczni fińskiej organizacji zaprezentują się nam ponownie, tym razem w ramach Pelaajat.com Series Showoff. Stawką będzie miejsce na BLAST Nordic Masters, czyli oficjalnych eliminacjach cyklu BLAST Premier. Niemniej na to zęby ostrzy sobie również GORILLAZ, czyli miks żywej legendy Fnatic, Robina "flushy" Rönnquista, którego wspierają m.in. dwaj byli reprezentanci ENCE, Miikka "suNny" Kemppi i Jere "sergej" Salo.

Harmonogram dzisiejszych meczów Polaków w CS:GO:

21 sierpnia
10:00 ENCE vs  Spirit Academy BO3 transmisja
17:00 ex-Pompa Team vs  Wisła All iN! BO3
17:00 Underdogs vs  Izako Boars BO3
17:00 MAD DOG'S PACT vs  Dr Pepper Team BO3
17:00 FREESTYLE vs  ThunderFlash BO3
19:00 ENCE vs  GORILLAZ BO3 transmisja