STS
fot. Polska Liga Esportowa

repo wraca do Izako Boars! Organizacja wypożyczyła dwóch graczy PGE Turowa

Wczoraj Izako Boars niespodziewanie poinformowali o rozstaniu z aż dwoma członkami dywizji CS:GO. Już dziś jednak poznaliśmy ich następców – następców tymczasowych, pozyskanych na zasadzie wypożyczenia z PGE Turowa Zgorzelec.

repo przejmuje obowiązki prowadzącego

Od teraz przez kolejne dwa tygodnie barw popularnych Dzików bronić będą Kamil „suonko” Węgrzynkiewicz oraz Karol „repo” Cybulski. Dla tego drugiego jest to powrót do organizacji Piotra „izaka” Skowyrskiego po ponad czteroletniej przerwie. Cybulski miał już okazję występować pod banderą IB między marcem a sierpniem 2017 roku, a jego klubowym kolegą był wówczas m.in. Daniel „STOMP” Płomiński, z którym 23-latek teraz spotka się ponownie. Warto jednak zaznaczyć, że owo wypożyczenie obowiązywać będzie wyłącznie w rozgrywkach międzynarodowych, co oznacza, że repo i suonko wspomogą ekipę chociażby przy okazji kolejnego meczu w ramach Malta Vibes Knockout Series 3. Na ten moment nie wiadomo, czy istnieją plany angażu wspomnianej dwójki na stałe.

Tymczasowe transfery Cybulskiego i Węgrzynkiewicza mają związek z wczorajszym ogłoszeniem z obozu Izako Boars. W środę poinformowano bowiem, że szeregi zespołu opuszczają Karol „Enzo” Lasota oraz pełniący jeszcze do niedawna rolę prowadzącego Mateusz „TOAO” Zawistowski. Piszemy „do niedawna”, bo w ubiegłym tygodniu potwierdzono, że obowiązki IGL-a pełni Paweł „byali” Bieliński. Wygląda jednak na to, że nie utrzymał się on w tej roli zbyt długo, gdyż od teraz za kwestie taktyczne odpowiedzialny będzie repo, co też sam zainteresowany potwierdził za pośrednictwem mediów społecznościowych.

W tej sytuacji skład CS:GO Izako Boars wygląda tak:

  • Daniel „STOMP” Płomiński
  • Paweł „byali” Bieliński
  • Arek „Vegi” Nawojski
  • Karol „repo” Cybulski
  • Kamil „suonko” Węgrzynkiewicz
  • Bartosz „Hyper” Wolny – trener
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Freya dołącza do obsady PGL Major Stockholm 2021

Kilka dni temu organizatorzy PGL Major Stockholm 2021 zaprezentowali listę osób, które odpowiadać będą za oprawę zbliżającej się imprezy. Poznaliśmy w...