STS
fot. Beyond the Summit/Todd Gutierrez (twitter.com/BTScsgo)

MAD Lions na DH Open? Podopieczni kubena ruszają do boju o awans

Kolejny dzień z rzędu mamy okazję, by śledzić poczynania zespołów CS:GO naszych rodaków w turniejach eliminacyjnych. Tym razem do gry staną MAD Lions, którzy mają szansę na awans na DreamHack Open November 2021. Nie będzie to jednak jedyna środowa okazja do oglądania biało-czerwonych w akcji. Lwy ruszają po awans na DreamHacka Podopieczni Jakuba „kubena” Gurczyńskiego […]

Kolejny dzień z rzędu mamy okazję, by śledzić poczynania zespołów CS:GO naszych rodaków w turniejach eliminacyjnych. Tym razem do gry staną MAD Lions, którzy mają szansę na awans na DreamHack Open November 2021. Nie będzie to jednak jedyna środowa okazja do oglądania biało-czerwonych w akcji.

Lwy ruszają po awans na DreamHacka

Podopieczni Jakuba „kubena” Gurczyńskiego nie bez problemów przebrnęli przez otwarte eliminacje, pokonując m.in. Tricked Esport i LDLC OL dopiero po dogrywkach. Tak czy inaczej, udało im się jednak, dzięki czemu popularne Lwy pozostały w grze o miejsce na nadchodzącej imprezie. Tym razem jednak będzie jeszcze trudniej – wystarczy wspomnieć, że gracze kubena zamknięty etap rozpoczną od pojedynku z niezmiennie wymagającym Entropiq, a następnie podejmą zwycięzcę rozgrywanego równolegle meczu pomiędzy SKADE a SINNERS Esports. Co ciekawe, MAD już dziś może zgarnąć bilet na listopadowe DH Open, ale aby tak się stało, musi wygrać oba pojedynki. Z drugiej strony możliwy jest też scenariusz, w którym zawodnicy hiszpańskiej organizacji odpadają z rywalizacji. Stanie się tak, jeżeli w środę dwukrotnie uznają wyższość swoich oponentów.

CZYTAJ TEŻ:
W Izako Boars zmienili zdanie. TOAO i Enzo jednak zostają!

MOUZ NXT i Wisła All iN! walczą o finały

Dziś czeka nas też kolejny mecz z udziałem MOUZ NXT w ramach trzeciej odsłony Malta Vibes Knockout Series. Tym razem Kamil „siuhy” Szkaradek, Hubert „Szejn” Światły i spółka zagrają z 1WIN, a stawką będzie awans do wielkiego finału zawodów. Szansę na grę w finale, ale V4 International Cup, ma również Wisła All iN! Games Kraków. Co prawda Biała Gwiazda wczoraj musiała uznać wyższość SINNERS, ale w obwodzie ma jeszcze starcie w dolnej drabince, gdzie na jej drodze staną Bułgarzy z Teamu Fiend. Ponadto rusza też piąta kolejka dywizji mistrzowskiej w Polskiej Lidze Esportowej. O piąte z rzędu zwycięstwo postara się HONORIS, którego rywalem będzie Illuminar Gaming. W akcji zobaczymy też m.in. MAD DOG’S PACT i Team ESCA Gaming.

Harmonogram dzisiejszych meczów Polaków w CS:GO:

20 października
13:00 SKILLSTARS.pro vs MAD DOG’S PACT BO3 transmisja
13:30 MAD Lions vs Entropiq BO3 transmisja
16:00 Wisła All iN! vs Team Fiend BO3 transmisja
16:00 MOUZ NXT vs 1WIN BO3 transmisja
16:00 Illuminar Gaming vs HONORIS BO3 transmisja
17:30 MAD Lions/Entropiq vs SKADE/SINNERS BO3 transmisja
19:00 Team ESCA Gaming vs Tarczyński Protein Team BO3 transmisja
Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pożegnanie ogólnego czatu, wzmocnienia dla Lux i Jinx. Patch 11.21 już w LoL-u

Po dwóch tygodniach przerwy od ostatniej aktualizacji przyszła pora na to, by powitać najnowszy patch w League of Legends. Łatka z numerem 11.21 to pr...