Jak dotąd swoje wyjściowe piątki na siódmy sezon Ultraligi zaprezentowały cztery formacje z dziesięciu. Są nimi Illuminar Gaming, Team ESCA Gaming, Zero Tenacity oraz Komil and Friends. W najbliższym czasie powinniśmy jednak poznać kompletny skład brązowego medalisty ostatniej odsłony rozgrywek, czyli AGO ROGUE. Dziś akademia Łotrzyków rozpoczęła prezentację swojej dywizji, ogłaszając pierwszego zawodnika na nadchodzące miesiące zmagań.

Sinmivak w dalszym ciągu graczem AGO ROGUE

Wiadomo już, że do zmian w szeregach AGO ROGUE nie dojdzie na górnej linii. Tam w dalszym ciągu będziemy oglądać Jakuba "Sinmivaka" Ruckiego, który spędził w RGO cały rok 2021. To właśnie pod banderą tej formacji wywalczył już swój drugi – licząc razem z letnim sezonem roku 2019 – tytuł mistrza Ultraligi. Sezon szósty mistrzostw Polski już tak udany nie był, bo choć po raz kolejny udało się zająć fotel lidera fazy zasadniczej, to w play-offach AGO ROGUE nie wygrało ani jednego meczu, ba – ani jednej gry!

CZYTAJ TEŻ:
Pozew dot. dyskryminacji płciowej zakończony. Riot zapłaci ponad 100 mln USD

Mimo wszystko akademia grającego w League of Legends European Championship Rogue postanowiła nie dokonywać roszad na topie, co swoją drogą jest nowością, jeśli chodzi o RGO. Dotychczas na przełomie dwóch kolejnych lat AGO ROGUE prezentowało kompletnie nowe piątki, a tymczasem Sinmivak będzie reprezentował barwy tej drużyny drugi rok z rzędu. I najprawdopodobniej nie będzie jedynym zawodnikiem, który tego dokona, bo wciąż ważny kontrakt ma Damian "Lucker" Konefał, czyli botlaner drużyny.

A skoro o kontraktach mowa – choć umowa Sinmivaka obowiązywała jeszcze do listopada roku 2022, to w opisie wideo prezentującego pierwszego gracza na siódmy sezon Ultraligi pojawiła się wzmianka, iż Rucki "przedłuża kontrakt z organizacją". Na jak długi okres będzie ważne nowe porozumienie między stronami – tego na razie nie wiadomo.

Na koniec zapraszamy Was do obejrzenia wspomnianego wideo: