STS
Sinmivak, AGO ROGUE, Ultraliga Sezon 6 – finały
fot. Ultraliga/Radosław Makuch

AGO ROGUE rozpoczyna prezentację składu na kolejny sezon Ultraligi

Jak dotąd swoje wyjściowe piątki na siódmy sezon Ultraligi zaprezentowały cztery formacje z dziesięciu. Są nimi Illuminar Gaming, Team ESCA Gaming, Zero Tenacity oraz Komil and Friends. W najbliższym czasie powinniśmy jednak poznać kompletny skład brązowego medalisty ostatniej odsłony rozgrywek, czyli AGO ROGUE. Dziś akademia Łotrzyków rozpoczęła prezentację swojej dywizji, ogłaszając pierwszego zawodnika na nadchodzące […]

Jak dotąd swoje wyjściowe piątki na siódmy sezon Ultraligi zaprezentowały cztery formacje z dziesięciu. Są nimi Illuminar Gaming, Team ESCA Gaming, Zero Tenacity oraz Komil and Friends. W najbliższym czasie powinniśmy jednak poznać kompletny skład brązowego medalisty ostatniej odsłony rozgrywek, czyli AGO ROGUE. Dziś akademia Łotrzyków rozpoczęła prezentację swojej dywizji, ogłaszając pierwszego zawodnika na nadchodzące miesiące zmagań.

Sinmivak w dalszym ciągu graczem AGO ROGUE

Wiadomo już, że do zmian w szeregach AGO ROGUE nie dojdzie na górnej linii. Tam w dalszym ciągu będziemy oglądać Jakuba „Sinmivaka” Ruckiego, który spędził w RGO cały rok 2021. To właśnie pod banderą tej formacji wywalczył już swój drugi – licząc razem z letnim sezonem roku 2019 – tytuł mistrza Ultraligi. Sezon szósty mistrzostw Polski już tak udany nie był, bo choć po raz kolejny udało się zająć fotel lidera fazy zasadniczej, to w play-offach AGO ROGUE nie wygrało ani jednego meczu, ba – ani jednej gry!

CZYTAJ TEŻ:
Pozew dot. dyskryminacji płciowej zakończony. Riot zapłaci ponad 100 mln USD

Mimo wszystko akademia grającego w League of Legends European Championship Rogue postanowiła nie dokonywać roszad na topie, co swoją drogą jest nowością, jeśli chodzi o RGO. Dotychczas na przełomie dwóch kolejnych lat AGO ROGUE prezentowało kompletnie nowe piątki, a tymczasem Sinmivak będzie reprezentował barwy tej drużyny drugi rok z rzędu. I najprawdopodobniej nie będzie jedynym zawodnikiem, który tego dokona, bo wciąż ważny kontrakt ma Damian „Lucker” Konefał, czyli botlaner drużyny.

A skoro o kontraktach mowa – choć umowa Sinmivaka obowiązywała jeszcze do listopada roku 2022, to w opisie wideo prezentującego pierwszego gracza na siódmy sezon Ultraligi pojawiła się wzmianka, iż Rucki „przedłuża kontrakt z organizacją”. Na jak długi okres będzie ważne nowe porozumienie między stronami – tego na razie nie wiadomo.

Na koniec zapraszamy Was do obejrzenia wspomnianego wideo:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
stavn heroic

stavn tłumaczy nieobecność na finałach BLASTA. "Mój brat odebrał sobie życie"

Tuż przed światowymi finałami BLAST Premier 2021 Heroic niespodziewanie ujawniło, że na zawodach zabraknie największej gwiazdy ekipy, Martina "stavna"...