STS
fot. ESL/Adam Łakomy

Komplet punktów VP, dwie porażki x-komu – środa z ESEA MDL zakończona

Za nami dzień pełen emocji związanych z występami Polaków w ESEA Mountain Dew League Season 31. Z dzisiejszych rozstrzygnięć najbardziej zadowolone może być Virtus.pro, które wygrało wszystkie cztery spotkania. Na przeciwnym biegunie znalazł się natomiast x-kom team, który po bratobójczych potyczkach uznał wyższość dwóch innych nadwiślańskich drużyn.

Zmagania otworzyła zacięta batalia między VP a pro100, w której nasi rodacy sięgnęli po zwycięstwo dopiero w ostatniej rundzie regulaminowego czasu gry. Znacznie łatwiejsza przeprawa czekała natomiast Izako Boars, które pewnie rozprawiło się z HAVU Gaming, oddając Finom zaledwie cztery oczka. Następnie nadszedł czas na pierwszy z trzech dzisiejszych polsko-polskich pojedynków – próbujące wrócić do lepszej formy AGO Esports nie dało szans x-komowi, wygrywając 16:8.

Godzinę później na placu boju znów pojawiło się Virtus.pro, które i tym razem musiało się naprawdę nieźle napracować. Popularne Niedźwiedzie starcie z HAVU rozstrzygnęły na swoją korzyść dopiero w dogrywce. Dodatkowe rundy potrzebne były także podczas spotkania Izako Boars z pro100 – niestety w tym przypadku Dziki opuszczały serwer w minorowych nastrojach, przegrywając 18:22. Końcówka dnia należała natomiast do VP, które miało okazję odświeżyć swoje wspomnienia z niedawnych finałów lanowych ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019. Janusz „Snax” Pogorzelski i spółka, podobnie jak w Katowicach, ograli AGO i x-kom, przy okazji wskakując na ósme miejsce w tabeli ESEA MDL.

Tak wygląda komplet dzisiejszych wyników Polaków w ESEA Mountain Dew League:

12 czerwca
14:00 pro100 14:16 Virtus.pro Dust2
17:00 Izako Boars 16:4 HAVU Gaming Nuke
18:00 AGO Esports 16:8 x-kom team Train
19:00 HAVU Gaming 17:19 Virtus.pro Overpass
19:00 pro100 22:18 Izako Boars Nuke
20:00 Virtus.pro 16:10 AGO Esports Overpass
21:00 Virtus.pro 16:13 x-kom team Mirage

Aktualną tabelę ESEA Mountain Dew League Season 31, a także harmonogram kolejnych spotkań znaleźć można w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
MATUMBAMAN, Team Liquid, DreamLeague Season 11

Pierwsza zmiana w składzie Doty w Liquid od ponad dwóch lat! MATUMBAMAN ląduje na ławce

Nawet w najbardziej rozpoznawalnych i zgranych składach musi dojść do zmian. Szczególnie, jeśli klubowa gablota otwierana jest częściej w celu pozbyci...