Virtus.pro
fot. DreamHack/Alex Maxwell

Virtus.pro z najmniejszymi szansami na triumf podczas cs_summit 5 według STS-u

Niebawem rozpocznie się cs_summit 5. Na lanie w Los Angeles prócz takich drużyn jak mousesports czy G2 Esports będziemy mogli obejrzeć również starcia z udziałem Polaków – Virtus.pro oraz OG Esports Mateusza „mantuu” Wilczewskiego. Prestiż zawodów delikatnie ucierpiał wprawdzie ze względu na brak kluczowych zawodników cierpiących na problemy wizowe. Mimo tego żadna z formacji nie wycofała się z turnieju, uciekając się przy tym do pomocy zmienników. Oto co na zawody za oceanem przygotował sponsor serwisu, STS.

Już jutro o godzinie 18:00 rozpocząć ma się pierwszy dwumecz w ramach nadchodzących zawodów. W inauguracyjnej potyczce będziemy mogli obserwować lanowy debiut OG. Rywalami niedawno sformowanej drużyny będą reprezentanci mousesports. Bukmacherzy STS-u, mimo nieobecności Özgüra „woxica” Ekera, wyceniają jednak triumf Myszy na 1,72. Zwycięstwo drużyny Polaka w przypadku zarówno pierwszej, jak i drugiej mapy, możemy zagrać natomiast po kursie 1,98.

Niedługo później staniemy się świadkami kolejnych dwóch pojedynków BO1, tym razem z udziałem ekipy Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego. Virtusi również staną naprzeciw mouz, które zostanie wsparte przez Nielsa Christiana „NaToSaphiXa” Sillassena. Ze względu na dość kiepską formę naszych rodaków eksperci STS-u dają znacznie większe szanse na wygraną mousesports. Obstawienie zwycięstwa tej drużyny i na pierwszej, i na drugiej mapie da nam szansę na pomnożenie wkładu o 1,62. Gdyby jednak wygrała formacja Michała „snatchiego” Rudzkiego otrzymamy aż 187 zł za każdą obstawioną stówkę.


Pełną ofertę STS-u można sprawdzić po kliknięciu na poniższy baner:

baner sts csgo cs


To jednak nie koniec jutrzejszych pojedynków Polaków. Już o 22:00 VP rozpocznie swoje starcie na dwóch mapach z FURIĄ Esports. Brazylijczyków również dotknęły problemy wizowe, w związku z czym na imprezie nie pojawi się Henrique „HEN1” Teles. Zamiast niego na scenie wystąpi Nicholas „guerri” Nogueira, pełniący na co dzień funkcję trenera w drużynie. Tym razem bukmacherzy przewidują zwycięstwo nadwiślańskich zawodników. Kurs za postawienie na naszych rodaków wynosi 1,80, a gdy wybierzemy drużynę zza oceanu, wzrośnie on do 1,90.

Ciekawie wygląda też obstawianie zwycięzcy zawodów. Patrząc na kursy przygotowane przez STS, nasi rodacy stoją na ostatnim miejscu w kolejce po trofeum. Za każdą postawioną na nich złotówkę możemy zyskać aż 15 złotych! Dużo lepiej wypada natomiast będące wielką niewiadomą OG. Gdyby wygrała ekipa mantuu, nasz wkład zostałby pomnożony aż ośmiokrotnie. Z kolei według STS-u największą szansę na wygraną mają reprezentanci G2 i MIBR-u. Kursy na oba wymienione zespoły wynoszą kolejno 2,75 oraz 3,00.

Pierwsze mecze cs_summit 5 rozpoczną się już jutro o 18:00. Finał turnieju odbędzie się natomiast w nocy z niedzieli na poniedziałek. Transmisja z wydarzenia będzie dostępna na oficjalnym kanale Beyond The Summit na Twitchu. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą relacją tekstową, w której znajdziecie szczegółowy harmonogram imprezy, listę uczestników oraz w przyszłości również wyniki nadchodzących spotkań.

Tagi: , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wisła All in! czwartym polskim zespołem w kolejnym sezonie ESEA MDL

Wisła All in! Games Kraków po porażce na inaugurację turnieju barażowego o miejsce w ESEA Mountain Dew League musiała przebijać się przez kolejne szcz...