fot. twitter.com/agorogue

Emocji nie brakowało, ale zmian w tabeli zero. Czwarta kolejka Ultraligi za nami

Czwarty tydzień Ultraligi dobiegł dziś końca. Za nami pierwsze mecze rundy rewanżowej, które nie wpłynęły w większym stopniu na sytuację w tabeli. To za sprawą zwycięstw faworytów w starciach z niżej usytuowanymi drużynami. Zwycięstw jednak wcale nie tak pewnych, jak można było oczekiwać od drużyn z czołówki.

I tak na przykład lider zestawienia, czyli AGO ROGUE, pokonał co prawda AVEZ Esport w meczu otwierającym dzisiejsze zmagania, ale z całą pewnością nie było to jednostronne spotkanie. Ośmiornice radziły sobie lepiej we wczesnej fazie gry, lecz z czasem nie wiedziały za bardzo co robić i ostatecznie zwycięstwo powędrowało w ręce zespołu Pawła „Woolite’a” Pruskiego. Podobnie sprawa miała się z drugim dzisiejszym meczem, choć tu devils.one nie było w aż tak słabej sytuacji. Nie zmienia to jednak faktu, że w pewnych momentach Diabły były już w nie najlepszym położeniu, ale zawsze z opresji swój zespół ratował Jakub „Sinmivak” Rucki, który dał popis gry Vladimirem.

CZYTAJ TEŻ:
PRIDE bez szans. K1ck z pewnym zwycięstwem na koniec czwartej kolejki Ultraligi

Nieco inaczej wyglądał pojedynek piratesports z Illuminar Gaming – w nim podopieczni Michała „Flasha” Kosickiego prowadzili w early, ale zwycięstwo zaczęło wymykać się z ich rąk. W kluczowym momencie udało im się jednak zabić Nashora, który w ostatecznym rozrachunku okazał się gwoździem do trumny Piratów. Dopiero ostatni dzisiejszy mecz przyniósł jednostronne widowisko. K1ck eSports Club nie miał żadnych problemów z pokonaniem PRIDE, dzięki czemu podobnie jak devils.one obronił swoje miejsce na fotelu wicelidera Ultraligi.

Wyniki dzisiejszych meczów Ultraligi:

19 lutego
17:30 AGO ROGUE 1:0 AVEZ Esport relacja
18:30 Diablo Chairs 0:1 devils.one relacja
19:30 piratesports 0:1 Illuminar Gaming relacja
20:30 K1ck eSports Club 0:1 PRIDE relacja

Aktualna klasyfikacja grupowa:

# Drużyna M W P % wygranych
1. AGO ROGUE 8 8 0 100%
2. devils.one 8 6 2 75%
2. K1ck eSports Club 8 6 2 75%
4. Illuminar Gaming 8 5 3 63%
5. piratesports 8 3 5 38%
6. AVEZ Esport 8 2 6 25%
7. Diablo Chairs 8 1 7 13%
7. PRIDE 8 1 7 13%
Legenda:
Awans do 2. rundy fazy pucharowej
Awans do ćwierćfinału fazy pucharowej
Brak awansu do fazy pucharowej

Kolejne mecze w ramach Ultraligi czekają nas w przyszły wtorek. Piątą kolejkę fazy zasadniczej zainaugurują piratesports i devils.one. W ramach nadchodzącego tygodnia zmagań czeka nas również pojedynek dwóch drużyn z czołówki – K1ck eSports Club podejmie Illuminar Gaming. Pełny harmonogram najbliższej kolejki oraz więcej informacji dotyczących trzeciego sezonu Ultraligi zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
delord

PRIDE bez szans. K1ck z pewnym zwycięstwem na koniec czwartej kolejki Ultraligi

Po trzech interesujących spotkaniach w ramach dzisiejszych zmagań Ultraligi byliśmy świadkami jednostronnego meczu na koniec dnia. K1ck eSports Club n...