fot. ESL/Adam Łakomy

ESL MP: Rewanż za półfinał poprzedniego sezonu i mecz z dolnej części tabeli

Piąta runda zmagań w ESL Mistrzostwach Polski Wiosna 2020 w Counter-Strike: Global Offensive dobiegnie dziś końca, a zwieńczy ją naprawdę ciekawy pojedynek pomiędzy Illuminar Gaming i Wisłą All in! Games Kraków.

Zanim jednak na serwerze spotkają się podopieczni iHG i Białej Gwiazdy, to pojawią się na nim gracze Izako Boars oraz CLEANTmixu. Starcie to będzie istotne dla obu formacji, wszak pierwsza z nich znajduje się tuż nad strefą spadkową, zaś druga współtworzy ją razem z Łomżą 0,0% Cyberwolves. Jeśli któraś z ekip zdoła dziś zgarnąć komplet punktów, to może mieć to kluczowy wpływ na ostateczny układ dolnych rejonów tabeli oraz walki o utrzymanie w ESL MP. W teorii większe szanse na zwycięstwo mają popularne Dziki, ale kto wie, czy Tomasz „exhie” Tuszko i spółka nie zdołają sprawić niespodzianki?

CZYTAJ TEŻ:
Wtorek z polskim CS:GO – wystąpią m.in. AGO, Pompa i Sprout

Wisienką na torcie piątej rundy krajowego czempionatu będzie  natomiast potyczka Wisły All in! z Illuminar. Wielu mogło już o tym zapomnieć, ale obie formacje spotkały się w półfinale ubiegłej edycji, a finalnie, nie tylko w tym meczu, ale i całym turnieju, zatriumfowała formacja Pawła „innocenta” Mocka. Od tamtego spotkania minęło prawie pół roku, a oba zespoły znacząco zmieniły składy. W aktualnych zestawieniach nie miały okazji się pojedynkować, a fakt, że Grzegorz „jedqr” Jędras jakiś czas temu został wytransferowany z Wisły do iHG, a następnie powrócił pod banderę Białej Gwiazdy, dodaje dzisiejszemu spotkaniu jeszcze więcej pikanterii.

12 maja
18:30 CLEANTmix vs Izako Boars Train
19:30 Izako Boars vs CLEANTmix Inferno
20:30 Illuminar Gaming vs Wisła All in! Mirage
21:30 Wisła All in! vs Illuminar Gaming Nuke

Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2020 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wtorek z polskim CS:GO – wystąpią m.in. AGO, Pompa i Sprout

Jeżeli ktoś we wtorek znajdzie czas, to może połowę dnia spędzić na oglądaniu poczynań polskich graczy Counter-Strike'a na arenie międzynarodowej. Spo...

>