STS
fot. Wisła All iN!/Jeremi Śpiewak

Przed nami najbardziej intensywny dzień od początku sezonu ESL MP

Nadeszła pora, żeby przyśpieszyć. Po wyjątkowo krótkich ostatnich kolejkach ESL Mistrzostw Polski Jesień 2020 nadeszła pora na rekordowy tydzień. Tylko w poniedziałek staniemy się świadkami ośmiu pojedynków. We wtorek na serwerach zostanie rozegranych natomiast sześć potyczek. Już o godzinie 18:30 na serwerze pojawią się gracze Illuminar Gaming, którzy zagrają z Actiną PACT. Ekipa Dawida „lunAtica” […]

Nadeszła pora, żeby przyśpieszyć. Po wyjątkowo krótkich ostatnich kolejkach ESL Mistrzostw Polski Jesień 2020 nadeszła pora na rekordowy tydzień. Tylko w poniedziałek staniemy się świadkami ośmiu pojedynków. We wtorek na serwerach zostanie rozegranych natomiast sześć potyczek.

Już o godzinie 18:30 na serwerze pojawią się gracze Illuminar Gaming, którzy zagrają z Actiną PACT. Ekipa Dawida „lunAtica” Cieślaka może być zadowolona ze swoich ostatnich wyników, gdyż po dwóch triumfach nad Izako Boars w minionym tygodniu awansowała na drugie miejsce w klasyfikacji. W tym samym czasie w grze zameldują się gracze x-kom AGO, którzy w 5. kolejce zgarnęli cztery punkty grając z ekipą Dawida „lunAtica” Cieślaka. Tym razem Jastrzębie zmierzą się z podopiecznymi organizacji Piotra „izaka” Skowyrskiego, którzy dotychczas nie mieli okazji zbyt dobrze zaprezentować się w rozgrywkach.


Aktualne informacje o ESL Mistrzostwach Polski znajdziesz w naszej relacji:


Dwie godziny później w akcji zobaczymy natomiast niekwestionowanego lidera tabeli – Wisłę All in! Games Kraków. Przypomnijmy, że zawodnicy Białej Gwiazdy w tym sezonie ESL Mistrzostw Polski przegrali tylko jedną potyczkę z AVEZ Esport, a dziś zmierzą się oni z Teamem Gaminate okupującym ósmą lokatę w tabeli. Bez przeszkód możemy uznać więc graczy małopolskiego klubu sportowego za wyraźnych faworytów w nadchodzącym spotkaniu. Równocześnie do gry wróci PLMIX, który stanie w szranki z AVEZ Esport. Szanse ekipy Piotra „morelza” Taterki na drugi triumf w zawodach wydają się nadal marginalne, tym bardziej że do dzisiaj odniosła ona sukces wyłącznie na jednej mapie. Musimy mieć jednak na uwadze, że Ośmiornice ostatnio zakończyły współpracę z Pawłem „byalim” Bielińskim i do teraz nie wiemy, kto go zastąpi w nadchodzących meczach.

Poniedziałkowy harmonogram ESL Mistrzostw Polski prezentuje się następująco:

19 października
18:30 Illuminar Gaming vs Actina PACT Train
18:30 x-kom AGO vs Izako Boars Vertigo
19:30 Actina PACT vs Illuminar Gaming Dust2
19:30 Izako Boars vs x-kom AGO Train
20:30 AVEZ Esport vs PLMIX Mirage
20:30 Wisła All in! vs Team Gaminate Nuke
21:30 PLMIX vs AVEZ Esport Nuke
21:30 Team Gaminate vs Wisła All in! Train

Mecze wraz z polskim komentarzem oglądać będzie można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat ESL Mistrzostw Polski Jesień 2020 zapraszamy do naszej relacji.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Najważniejsze wydarzenia tygodnia

Najważniejsze wydarzenia tygodnia: 12-18 października

W minionych dniach byliśmy świadkami wielu transferowych rewolucji. Nowych zawodników zatrudniły między innymi Team Vitality i Cloud9, zaś na polskiej...