fot. materiały prasowe

Kolejny mecz ekipy pashy w PLE, pracowita środa AVEZ

Wczoraj pisaliśmy, że we wtorek będzie co oglądać z uwagi na spore nagromadzenie spotkań CS:GO. Cóż, w środę to nagromadzenie będzie jeszcze większe – a to mecze w Polskiej Lidze Esportowej, a to w ligach ESEA, a to jeszcze w jakichś innych rozgrywkach. W skrócie: będzie się działo.

O drugie zwycięstwo w LOOT.BET/CS Season 8 postarają się reprezentanci Izako Boars, którzy wcześniej ograli x-kom AGO oraz polegli z Nemigą Gaming. Tym razem na drodze podopiecznych Bartosza „Hypera” Wolnego stanie międzynarodowy skład c0ntact Gaming, który ostatnimi czasy ma spore problemy ze znalezieniem stabilizacji. Aż cztery spotkania z udziałem Polaków będą mieć miejsce w Mountain Dew League, co szczególnie ucieszyć powinno fanów AVEZ Esport. Ich ulubieńcy będą mieć bowiem trzy okazje, by podreperować swój nie najlepszy obecnie bilans, zaś ich rywalem będzie m.in. Wisła All in! Games Kraków. Warto zaznaczyć, że nie będzie to jedyny środowy pojedynek z udziałem Białej Gwiazdy, bo ta mierzyć się będzie także z Teamem Singularity.

CZYTAJ TEŻ:
PACT z wygraną i remisem na koniec 7. kolejki ESL Mistrzostw Polski

Na niższych poziomach rozgrywkowych swoich szans na kolejne punkty poszukają natomiast Team Gaminte w dywizji Advanced, Pompa Team w dywizji Main, a także Emeritos Banditos w dywizji Open. Fanów krajowych zmagań ucieszy na pewno fakt, że wraca grupa mistrzowska Polskiej Ligi Esportowej – a to oznacza, że o swoje premierowe zwycięstwo ponownie powalczy Liquid Biceps. Ekipa Jarosława „pashyBicepsa” Jarząbkowskiego tym razem spróbuje swoich sił w starciu z AVEZ. Kilka godzin wcześniej, też w ramach PLE, zmierzą się ze sobą również Illuminar Gaming i Actina PACT. Dzień zakończy z kolei Sprout – drużyna Pawła „dychy” Dychy i Michała „snatchiego” Rudzkiego postara się sięgnąć po dziesiątą wygraną w ESL Meisterschaft.

Lista najciekawszych środowych spotkań prezentuje się następująco:

21 października
15:30 Izako Boars vs c0ntact Gaming BO3 transmisja
17:00 AVEZ Esport vs Team Secret BO1 transmisja
18:00 Team Gaminate vs hREDS BO1
18:00 Illuminar Gaming vs Actina PACT BO3 transmisja
18:15 Wisła All in! vs AVEZ Esport BO1 transmisja
19:00 Pompa Team vs Planetkey Dynamics BO1
19:30 AVEZ Esport vs Nordavind DNB BO1 transmisja
19:30 Wisła All in! vs Team Singualrity BO1
20:30 Emeritos Banditos vs danggang BO1
21:00 Liquid Biceps vs AVEZ Esport BO3 transmisja
21:30 Sprout vs Unicorns of Love BO2 transmisja
Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

FunPlus Phoenix zamierza przejąć skład GODSENT?

Pierwsza przygoda FunPlus Phoenix z CS:GO nie była specjalnie udana. Organizacja, której podopieczni w ubiegłym roku sięgnęli po mistrzostwo świata w...