fot. Actina PACT

PACT i AVEZ ruszają po kolejne punkty w ESEA Mountain Dew League

Trwający tydzień to prawdziwy wysyp spotkań z udziałem naszych rodzimych graczy Counter-Strike’a. Nie inaczej będzie dziś, a to za sprawą m.in. ESEA Mountain Dew League oraz Polskiej Ligi Esportowej, gdzie ekipy walczyć będą o kolejne punkty.

W MDL-u owa walka czeka reprezentantów Actiny PACT oraz AVEZ Esport, którzy obecnie znajdują się w dolnej części tabeli. Obie piątki czeka sporo roboty, bo przed nimi po trzy spotkania. Jacek „MINISE” Jeziak i spółka podejmą wyżej notowane Endpoint i GamerLegion, podczas gdy Ośmiornice, które wczoraj dołożyły do swojego dorobku dziewięć oczek, tym razem mierzyć się będą z Galaxy Racer Esports i Teamem Singularity. Warto też wspomnieć, że oba rodzime składy o godzinie 17:00 rozegrają bezpośredni mecz – niewykluczone, że w nim, jak i w pozostałych czwartkowych potyczkach zespół ponownie wspomoże Paweł „byali” Bieliński, który formalnie opuścił AVEZ kilka dni temu.

CZYTAJ TEŻ:
Ci najlepsi i ci… nie najlepsi. Statystyki graczy po siedmiu kolejkach ESL MP

W niższych ligach ESEA w akcji zobaczymy natomiast m.in. pewnie zmierzających po miejsce w play-offach dywizji Advanced Izako Boars. Na tym samym poziomie rozgrywkowym swój mecz rozegrają też członkowie Teamu Gaminate. Dywizja Main to już potyczka z udziałem PGE Turowa Zgorzelec, z kolei na poziomie Open swojej szansy poszukają zawodniczki Arcane Wave. Ale nie samą ESEĄ człowiek żyje, bo przecież przed nami kolejne starcia w grupie mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej – w jej ramach Wisła All in! Games Kraków zagra z Pompa Teamem, a wspomniane wcześniej Dziki podejmą HONORIS. W tym miejscu warto zaznaczyć, że zespół Filipa „NEO” Kubskiego i Wiktora „TaZa” Wojtasa zobaczymy dziś także w drugiej odsłonie CyberPRO Series oraz podczas zamkniętych eliminacji do Fortune Cup.

Lista najciekawszych czwartkowych spotkań CS:GO prezentuje się następująco:

22 października
14:00 HONORIS vs Team Medieval BO3  
15:00 Wisła All in! vs Nemiga Gaming BO1 transmisja
17:00 Actina PACT vs AVEZ Esport BO1 transmisja
18:00 Izako Boars vs HONORIS BO3 transmisja
18:15 AVEZ Esport vs Galaxy Racer Esports BO1 transmisja
18:15 Actina PACT vs GamerLegion BO1 transmisja
20:00 PGE Turów Zgorzelec vs For The Win Esports BO3
20:30 Team Gaminate vs JerseyBoys BO1
20:45 AVEZ Esport vs Team Singularity BO1
20:45 Actina PACT vs Endpoint BO1
21:00 Wisła All in! vs Pompa Team BO3 transmisja
21:00 Izako Boars vs Bread Boys BO1
21:00 Arcane Wave vs Fangirls BO1
22:00 HONORIS vs SJ Gaming BO1
Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Toplaner DAMWON o półfinale z G2: Najbardziej obawiam się Capsa

Wielkimi krokami zbliża się możliwie najbardziej wyczekiwany półfinał w historii Mistrzostw Świata w League of Legends. Chodzi rzecz jasna o starcie G...