STS
fot. GG League/Maciej Kołek

Środowy rozkład jazdy. Polskie derby w ESEA Premier, rusza dywizja mistrzowska PLE

Środa zapowiada się naprawdę interesująco. Wszak przed nami nie tylko kolejne mecze Polaków w ESEA Premier, ale również inauguracja nowego sezonu dywizji mistrzowskiej w Polskiej Lidze Esportowej. A podczas niej czeka nas m.in. powtórka wiosennego finału ESL Mistrzostw Polski. AGO vs HONORIS, starcie kolejne Już dziś bowiem naprzeciwko siebie staną x-kom AGO oraz HONORIS. Oba […]

Środa zapowiada się naprawdę interesująco. Wszak przed nami nie tylko kolejne mecze Polaków w ESEA Premier, ale również inauguracja nowego sezonu dywizji mistrzowskiej w Polskiej Lidze Esportowej. A podczas niej czeka nas m.in. powtórka wiosennego finału ESL Mistrzostw Polski.

AGO vs HONORIS, starcie kolejne

Już dziś bowiem naprzeciwko siebie staną x-kom AGO oraz HONORIS. Oba te zespoły spotkały się ze sobą w finale ESL MP Wiosna 2021 i pierwotnie górą były Jastrzębie. Po czasie tytuł został im jednak odebrany z uwagi na pewne nieprawidłowości. Z pewnością więc Damian „Furlan” Kisłowski i spółka będą pałać rządzą udowodnienia, kto faktycznie jest lepszy. Ale na tym nie koniec. W akcji zobaczymy także graczy Izako Boars, którzy po niedawnym zwycięstwie w Superpucharze PLE liczą zapewne na kolejny sukces. Na razie jednak będą musieli poradzić sobie z PGE Turowem Zgorzelec. Ponadto na serwerze zaprezentuje się nam również dwukrotny mistrz PLE, MAD DOG’S PACT. Jego rywalem będzie Tarczyński Protein Team, który niedawno zapewnił sobie utrzymanie na drodze baraży.

CZYTAJ TEŻ:
Polacy poznali grupowych rywali podczas IEM Fall 2021

Polskie derby w ESEA Premier

W międzyczasie rozegrane zostaną też kolejne mecze szóstego tygodnia ESEA Premier. Jako pierwsza o ligowe punkty powalczy Wisła All iN! Games Kraków, która podejmie wczorajszych pogromców Anonymo Esports, czyli SKADE. Dla Białej Gwiazdy będzie to też okazja, by zrekompensować sobie wczorajszą porażkę z LDLC OL. Jeżeli zaś o wspomnianych Anonimowych chodzi, to i oni przystąpią do gry. Co więcej, przed Januszem „Snaxem” Pogorzelskim i spółką polskie derby – w ich ramach zmierzą się oni z przewodzącym grupie B x-komem AGO, który dzisiejszym zwycięstwem postawiłby znaczący krok na drodze do awansu do play-offów.

Harmonogram dzisiejszych meczów Polaków w CS:GO:

22 września
13:00 Izako Boars vs PGE Turów Zgorzelec BO3 transmisja
15:00 Wisła All iN! vs SKADE BO3 transmisja
16:00 x-kom AGO vs HONORIS BO3 transmisja
19:00 x-kom AGO vs Anonymo Esports BO3 transmisja
19:00 MAD DOG’S PACT vs Tarczyński Protein Team BO3 transmisja
Tagi: , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ESL MP: Beniaminek liderem, Lycans z pierwszym zwycięstwem

Zakończona dopiero co czwarta kolejka ESL Mistrzostw Polski Jesień 2021 przyniosła nam zmianę na fotelu lidera. Zmianę niespodziewaną, bowiem na szczy...