Trwają play-offy ESEA Premier. Co więcej, po dwóch dniach zmagań wszystkie trzy polskie drużyny nadal mają szansę na upragniony awans do ESL Pro League! Dziś zresztą jedna z nich postawi znaczący krok na drodze do tegoż awansu.

AGO czy Anonymo? Kto w finale ESEA Premier?

Przed nami bowiem finał drabinki wygranych, w którym naprzeciwko siebie staną x-kom AGO oraz Anonymo Esports. Zespoły te wygrały oba dotychczasowe spotkania w play-offach – Jastrzębie pozostawiły w pokonanym polu Sprout i DBL Poney, podczas gdy Anonimowi ograli Sangal Esports i Team BLINK. Teraz jednak jedna z ekip będzie musiała przełknąć gorzką pigułkę porażki. Kto to będzie? Jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie nie zna prawdopodobnie nikt. Powszechnie wiadomo bowiem, że gdy naprzeciwko siebie stają dwie polskie drużyny, to każdy wynik jest możliwy. Co warte wspomnienia, dziś w akcji zobaczymy również Wisłę All iN! Games Kraków. Skład dowodzony przez Grzegorza "SZPERA" Dziamałka wyczerpał już limit błędów i obecnie do każdej potyczki przystępuje z nożem na gardle. Wczoraj udało mu się obronić i pokonać BLINK, ale teraz czeka go kolejne wyzwanie w postaci Francuzów z DBL Poney.

CZYTAJ TEŻ:
Zmiany w Izako Boars! TOAO i Enzo poza zespołem

ENCE po półfinał Elisa Invitational

Dzień rozpocznie się jednak od zmagań w ramach trzeciej odsłony Malta Vibes Knockout Series. Najpierw eClub Brugge Mateusza „matty'ego” Kołodziejczyka i Mateusza „n0tice'a” Wolniaka zmierzy się z Trasko Esports, a kilka godzin później wspomniane już Anonymo zagra z eSubą. W akcji zobaczymy również Pawła "dychę" Dychę, Olka "hadesa" Miśkiewicza i ich kolegów z ENCE, którzy podejmą Lyngby Vikings w ćwierćfinale jesiennej odsłony Elisa Invitational. Nie zabraknie także kolejnych starć w Polskiej Lidze Esportowej. Tym razem o punkty w dywizji mistrzowskiej rywalizować będą Illuminar Gaming z Tarczyński Protein Teamem oraz MAD DOG'S PACT z Izako Boars. W tej ostatniej ekipie zagrają Mateusz "TOAO" Zawistowski i Karol "Enzo" Lasota, którzy mimo wczorajszego pożegnania tymczasowo będą jeszcze wspierać swoich byłych klubowych kolegów.

Harmonogram dzisiejszych meczów Polaków w CS:GO:

14 października
10:00 eClub Brugge vs Trasko Esports BO3 transmisja
16:00 Anonymo Esports vs eSuba BO3 transmisja
16:00 Tarczyński Protein Team vs Illuminar Gaming BO3 transmisja
17:30 ENCE vs Lyngby Vikings BO3 transmisja
19:00 Anonymo Esports vs x-kom AGO BO3 transmisja
19:00 Wisła All iN! vs DBL Poney BO3
19:00 Izako Boars vs MAD DOG'S PACT BO3 transmisja