STS
fot. Wojciech Maślanka

Pracowita środa Sprout. Przed nami też kolejne mecze w PLE

Fani dywizji mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej z pewnością nie będą się dziś nudzić, bo przed nami aż trzy mecze w ramach tychże rozgrywek. Niemniej pracowita środa czeka również na zawodników Sprout. Drużyna KEia dwukrotnie w akcji Ekipa Kamila „KEia” Pietkuna po raz pierwszy zamelduje się na serwerze kwadrans po 15. Wtedy też zmierzy się ona […]

Fani dywizji mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej z pewnością nie będą się dziś nudzić, bo przed nami aż trzy mecze w ramach tychże rozgrywek. Niemniej pracowita środa czeka również na zawodników Sprout.

Drużyna KEia dwukrotnie w akcji

Ekipa Kamila „KEia” Pietkuna po raz pierwszy zamelduje się na serwerze kwadrans po 15. Wtedy też zmierzy się ona z Sissi State Punks w ramach drugiej rundy UNITED Pro Series Summer 2021. Co prawda nasz rodak i jego koledzy już teraz mają zapewniony awans na lanowe finały w Hamburgu, które odbędą się pod koniec miesiąca, ale ewentualne dzisiejsze zwycięstwo sprawiłoby, że przystąpiliby oni do nich z lepszym rozstawieniem. I mają spore szanse, by faktycznie po nie sięgnąć. Kilka godzin później zaś Sprout powalczy o drugą wygraną w tym sezonie ESEA Premier. Tym razem KEI i spółka podejmą LDLC OL, które przed tygodniem musiało niespodziewanie uznać wyższość 1WIN i wciąż nie zdobyło jeszcze punktów.

CZYTAJ TEŻ:
Przybyli, zobaczyli, odpadli

Co w PLE piszczy?

Jeżeli zaś chodzi o Polską Ligę Esportową, to tutaj zobaczymy w akcji zarówno Izako Boars, jak i HONORIS. Obie te drużyny mogą obecnie pochwalić się bilansem 6-1, dzięki czemu na finiszu fazy zasadniczej okupują ścisłą czołówkę tabeli. Czy po ósmej kolejce nadal tak będzie? W przypadku byłych już mistrzów kraju przesądzi o tym potyczka z Tarczyński Protein Teamem, podczas gdy Dziki Izaka zagrają z Illuminar Gaming. Skład spod znaku błękitnego oka nadal z konieczności występuje z własnym trenerem, nie dziwi więc fakt, że dotychczas wygrał zaledwie jedno z siedmiu rozegranych spotkań. Środowe zmagania zakończy natomiast mecz Teamu ESCA Gaming z PGE Turowem Zgorzelec, czyli dwóch sąsiadujących ze sobą drużyn.

Harmonogram dzisiejszych meczów Polaków w CS:GO:

17 listopada
13:00 HONORIS vs Tarczyński Protein Team BO3 transmisja
15:15 Sprout vs Sissi State Punks BO3 transmisja
16:00 Illuminar Gaming vs Izako Boars BO3 transmisja
19:00 Team ESCA Gaming vs PGE Turów Zgorzelec BO3 transmisja
19:00 Sprout vs LDLC OL BO3 transmisja
Tagi: , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Vulcan, Cloud9, Worlds 2021

Vulcan zamienił Cloud9 na Evil Geniuses

Philippe "Vulcan" Laflamme to drugi po Luce "Perkzie" Perkoviciu gracz, który przed rozpoczęciem sezonu 2022 opuścił szeregi Cloud9. Niemniej w przeci...